Na Senici bodo dirkali z garami

Sp. Senica – KUD Fran Saleški Finžgar Senica v soboto, 2. septembra, z začetkom ob 17. uri organizira 7. dirko z garami za veliko nagrado Senice. Društvo je dirko obudilo skupaj s svojo sekcijo Gare. Poteka od Doma krajanov do vrtca na Senici in nazaj, in sicer v parih, tako da eden od tekmovalcev vozi gare in sotekmovalca v eno smer, pri vrtcu se zamenjata in potem drugi prvega vozi nazaj proti cilju. Letos bodo denarne nagrade tako za najizvirnejše gare kot tudi za najhitrejše posadke. Po dirki bo zabava s skupino Okajeni muzikantje. Zaželene so prijave na 031 353 205.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Splošno / ponedeljek, 23. junij 2008 / 07:00

Od Celovca do Ziljske doline

Izlet Gorenjskega glasa je bil tokrat namenjen naši sosedi avstrijski Koroški. Potovali smo do Bistrice v Ziljski dolini.

Objavljeno na isti dan


GG Plus / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Ribe na žaru

Ribe dobivajo pri peki na žaru vse več privržencev.

Kronika / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Nesreče

Vinjeni povzročili nesreče Kranj, Škofja Loka, Mojstrana - Policija poroča o treh prometnih nesrečah, ki so jih minuli konec tedna povzročili vinjeni...

Zanimivosti / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Tito spet pozdravil Gorenjce

Tako v Bohinju kot na Bledu, kamor se je skupaj s spremstvom in soprogo Jovanko v soboto pripeljal z muzejskim vlakom, sta Tita pričakala župana in številni navdušenci.

Nasveti / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Ekstremizem na pohodu

Ekstremizem v športu je nekaj, kar preziram, čeprav nimam razloga za to. Če gremo v potankosti, potem si moramo priznati, da je vsak vrhunski šport nekakšen ekstrem, ampak tu ni stran, na kateri bi pi...

Gospodarstvo / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Po dobičku druga banka v Sloveniji

Delničarji Gorenjske banke bodo na četrtkovi skupščini odločali o predlogu, da bi za dividende namenili še 41 evrov (bruto) na delnico, skupno torej sedemdeset evrov.