V ekipi prvakov še dva novinca

Konec meseca ekipa odbojkarjev AVH Volley začenja priprave na novo sezono, minuli teden pa sta pogodbi s Blejci podpisala še Kanadčan Nicholas Cundy in Šempetrčan Saša Gadnik.

Bled - Odbojkarji Bleda bodo v novi sezoni močnejši še za dva odbojkarja in sicer je enoletno pogodbo s klubom podpisal Kanadčan Nicholas Cundy, dve sezoni pa bo dres aktualnih slovenskih prvakov nosil tudi Šempeterčan Saša Gadnik. To so minuli konec tedna sporočili iz kluba naših prvakov, kjer so prepričani, da bo 24-letni Cundy, ki prihaja iz Edmontona in je tudi član kanadske reprezentančne selekcije, v ACH Volleyu okrepil sprejemalsko vrsto. Preteklo sezono je namreč uspešno nastopal za belgijski Noliko Maaseik in bil na zaključnem turnirju CEV Cup-a v Rimu razglašen tudi za najboljšega sprejemalca. Med drugim je bil tudi eden od nosilcev igre svojega moštva v končnici belgijskega prvenstva, v kateri je Noliko v finalu proti moštvu Knack Randstad Roeselare slavil naslov državnega prvaka.

Saša Gadnik, ki se je v dosedanji karieri z igranjem že preizkusil tudi v Italiji, je v zadnji sezoni nosil dres ruskega moštva ZSK Gazprom Surgut, s katerim je na koncu zasedel osmo mesto v močnem ruskem prvenstvu. 193 centimetrov visoki igralec bo v dresu ACH Volleya igral na mestu korektorja.

Tako bo moštvo ACH Volley v novi sezoni sestavljalo 15 odbojkarjev in sicer: Satler, Perez (podajalca), Čebron, Pajenk, Kamnik, Thomas (srednji blokerji), Čuturič, Flajs, Pleško, Šket, Cundy (sprejemalci), Gasparini, Gadnik (korektorja), Škorc, Fabjan (libera). Ekipo bo vodil Kanadčan Glenn Hoag, njegov pomočnik bo Radovan Gačić, fizioterapevt in kondicijski trener pa bo Marko Šercer.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Škofja Loka / nedelja, 28. junij 2015 / 12:00

Podpisali pogodbo za južno dovozno cesto

Škofja Loka – Škofjeloški župan Miha Ješe in namestnik direktorja Gorenjske gradbene družbe Jože Brecelj sta podpisala pogodbo za dokončanje krožnega križišča in južne dovozne ceste v industrijsko...

Objavljeno na isti dan


Slovenija / petek, 22. september 2017 / 21:13

O stanju v Uniji 2017

Jean-Claude Juncker, prvi mož evropolitike, je stari politični maček v dobrem smislu te besede. Izkaže se tudi, ko je treba za govorniški pult. Tako je bilo 13. septembra, ko je nastopil v Evropskem p...

Slovenija / petek, 22. september 2017 / 21:13

Bavčar odšel v zapor

Zadnji teden je minil povsem v znamenju slovenskih košarkarjev, evropskih prvakov. V senci njihovega uspeha se je v ponedeljek zvečer na prestajanje petletne zaporne kazni zglasil Igor Bavčar.

GG Plus / petek, 22. september 2017 / 18:10

Kava iz vasice pod Stolom

Polona in Gaber Burnik, sestra in brat iz Smokuča, sta se lotila praženja kave in odprla pražarno kave Kolektiv 22. Ime pražarne je poklon stari mami Tončki.

Kamnik / petek, 22. september 2017 / 16:09

Večer, posvečen Valeriji Heybal

Kamnik – Člani Društva sv. Jakoba Kamnik vabijo na večer, posvečen Valeriji Heybalovi, svetovno znani operni pevki polpretekle dobe. Življenjsko pot in uspehe umetnice, rojene v Kamniku, bo z besed...

Kranj / petek, 22. september 2017 / 16:06

Pomoč dolgotrajno brezposelnim

V Kranju in v Škofji Loki so predstavili projekt Socialne aktivacije dolgotrajno brezposelnih oseb. Vključitev v projekt je prostovoljna in za udeležence brezplačna.