Raj na Otočcu
Minuli konec tedna je bil tradicionalni Rock Otočec.
Raj na Rock Otočcu so prvi dan - ko je bilo največ obiskovalcev, prekrili deževni oblaki, ki so s ploho osvežili obiskovalce večernih koncertov. Na odru so med drugimi nastopili Niet, Pankrti, Zablujena Generacija. Tako je prvi dan minil v stilu pravega punka in v blatu izgubljenih čevljev.
Drugi dan so bile v popoldanski program vključene igre v blatu, improvizacijsko gledališče, nagradne igre. Zvečer so z odličnim nastopom postregli Jinxi, kot presenečenje večera je bil nastop Alfija Nipiča, kjer so s pomočjo pene ustvarili pravi ambient za njegovo uspešnico Silvestrski poljub.
Nedelja - zadnji dan festivala, pa je bolj kot ne glasbeno, minila v nogometnem duhu. Na Otočcu so poskrbeli za ogled finala EU 2008 in tako so bendi v času tekme igrali bolj zase kot občinstvu. Za zaključek Rock Otočca je poskrbela skupina Siddharta, ki je pred oder privabila skoraj vse obiskovalce, ki so ostali do zadnjega dne in zasluženo so si po koncertu skupaj zapeli 'we are the champions' ter uživali ob ognjemetu nad dolenjskim nebom.



Zgornja Gorenjska
Kranjska Gora
Jesenice
Žirovnica
Radovljica
Bled
Gorje
Bohinj
Osrednja Gorenjska
Tržič
Naklo
Kranj
Preddvor
Jezersko
Šenčur
Cerklje na Gorenjskem
Južna Gorenjska
Železniki
Žiri
Gorenja vas-Poljane
Škofja Loka
Medvode
Vodice
Vzhodna Gorenjska
Komenda
Kamnik
Mengeš
Trzin
Domžale
Moravče
Lukovica
Karavanke

