Uspeh judoistov

Judo klub Olimpija je organiziral mednarodni judo turnir za vse starostne kategorije od članov pa do najmlajših. Na turnirju za pokal Nagaoke je nastopilo preko tristo judoistov iz Italije, Avstrije, Hrvaške in Slovenije. Judo sekcija Partizan Jesenice je imela na tekmi sedem predstavnikov, ki so nastopili zelo dobro. Robi Pesjak je nastopil v kategoriji mlajših članov in v kategoriji članov do 100 kg in v obeh kategorijah osvojil prvo mesto. Miha Kavčič je v kategoriji mlajših članov do 90 kg osvojil tretje mesto, pri članih do 90 kg pa je zasedel peto mesto. Pri kadetinjah sta nastopili Tina Jazbec, ki je bila v kategoriji nad 70 kg tretja, Maruša Kavčič pa sedma v kategoriji do 63 kg. V kategoriji mlajših dečkov so tekmovali Mark Lajič in Tim Pahor, ki sta osvojila prvi mesti, Gregor Zupančič pa je bil deveti.

Tržič / sreda, 10. maj 2017 / 12:01

Urbani sprehod po Tržiču

V nedeljo dopoldne so se pobudi urbanih sprehodov Jane's Walk pridružili v Tržiču. Kako prijazno je mesto pešcem in katerim degradiranim objektom bi lahko dali nove vsebine, so razmišljali udeleženci....

Kranj / sreda, 30. april 2008 / 07:00