Splošno / sobota, 24. februar 2007 / 06:00
Nove medalje za rateške kegljače na ledu
Kegljači na ledu pri Športnem društvu Rateče-Planica so dosegli velik uspeh na letošnjih državnih prvenstvih. V metu na daljavo v Mariboru so osvojili tri medalje. Jože Špolad je...



Zgornja Gorenjska
Kranjska Gora
Jesenice
Žirovnica
Radovljica
Bled
Gorje
Bohinj
Osrednja Gorenjska
Tržič
Naklo
Kranj
Preddvor
Jezersko
Šenčur
Cerklje na Gorenjskem
Južna Gorenjska
Železniki
Žiri
Gorenja vas-Poljane
Škofja Loka
Medvode
Vodice
Vzhodna Gorenjska
Komenda
Kamnik
Mengeš
Trzin
Domžale
Moravče
Lukovica
Karavanke
