Vstopila je skozi odklenjena vrata

Draga, Cerklje – V petek popoldan je občan v Dragi v občini Škofja Loka v svoji hiši zalotil žensko, ki je vstopila skozi odklenjena vhodna vrata. Ko jo je zalotil, je pregledovala omare. Lastnik je žensko zadržal na kraju in poklical policiste, ki jo zdaj obravnavajo zaradi poskusa drzne tatvine. V noči na nedeljo pa je neznani storilec iz odklenjene sobe nastanitvenega objekta na območju Cerkelj oškodovancu odtujil dokumente in mobilni telefon. Policisti so zadnji konec tedna obravnavali še poskus vloma v stanovanjsko hišo v Retečah, vlom v hišo na Zgornji Beli, od koder so neznanci odnesli denar in zlatnino, v noči na nedeljo pa še vlom v poslovni objekt na območju Gorenje vasi.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Gospodarstvo / / 11:01

Sejem Dom je tudi letos razprodan

Od 7. do 12. marca se bo v organizaciji Gospodarskega razstavišča odvil naš največji sejem – glede na velikost razstavnih površin, število razstavljavcev in obiskovalcev.

Objavljeno na isti dan


Kranj / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Prvič Grumova nagrajenka

Nagrado Slavka Gruma je prejela igralka in dramatičarka Dragica Potočnjak, najboljša predstava po izboru občinstva in žirije je komorna opera Mnemosyne v produkciji Gledališča Glej.

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Pokal Vitranc: konec dober, vse dobro

Kljub mili zimi je organizatorjem uspelo izpeljati dve vrhunski tekmi. Bogat tudi spremljevalni program s Tekmo legend in Eksplozijo zabave.

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Praznik pod Poncami

V Planici znova na tisoče ljudi. Stojnice dobro obiskane. Komunalni delavci poskrbeli za parkirišča. Spremljajoča prireditev Špas na vas` v Kranjski Gori

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Učenci med babicami in dedki

V okviru projekta Mladi razveseljujemo starejše so kranjskogorski in mojstranski učenci začeli obiskovati oskrbovance Doma dr. Franceta Berglja na Jesenicah.

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Spretne roke žena in deklet

Pridne žene in dekleta so v Podkorenu in Ratečah na ogled postavile čudovita ročna dela.