Dedek Mraz prvič v novi večnamenski dvorani v Kovorju

Praznovali že v novi dvorani

Kovor – Dedek Mraz je pred novim letom obiskal tudi novo dvorano Doma krajanov v Kovorju. »V Kovorju smo ponosni na novo pridobitev, saj smo že dan kasneje v dvorani pogostili krajane, stare več kot osemdeset let,« je povedal predsednik Krajevne skupnosti Franci Smolej in dodal, da je bila odločitev za gradnjo pravilna. Prostore večnamenske dvorane bodo v celoti začeli uporabljati predvidoma februarja, uradno odprtje pa bodo prestavili na začetek pomladi, ko bo zaključena tudi ureditev okolice.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / torek, 25. junij 2019 / 22:21

Prešerna že tretjič obarvali rožnato

Kip dr. Franceta Prešerna v Prešernovem gaju v Kranju so neznani vandali že tretjič v zadnjih treh letih pobarvali v rožnato.

Objavljeno na isti dan


Gospodarstvo / sreda, 22. julij 2015 / 13:11

Okrepiti sodelovanje turističnih kmetij

Minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano Dejan Židan je v ponedeljek na obisku v Sloveniji gostil deželnega glavarja avstrijske Koroške dr. Petra Kaiserja. Kot primer dobrega čezmejnega sodelova...

Kronika / sreda, 22. julij 2015 / 12:17

Prehitri, nepravilno prehitevali ...

Zadnji konec tedna je na Gorenjskem v okviru nacionalne akcije poostren nadzor motoristov potekal med Bledom in Kranjem. Rekorder je vozil s 172 km/h.

Kranj / sreda, 22. julij 2015 / 12:13

V Bruslju predstavili projekte

Prejšnji teden sta predstavnika kranjske občine na konferenci v Bruslju predstavila več investicijskih projektov, ki so bili sofinancirani iz evropskih sredstev.

Železniki / sreda, 22. julij 2015 / 11:47

Razdvojenost narodu ne koristi

V soboto je bila v Dolenji vasi slovesnost ob 72-letnici streljanja talcev in ustanovitve Prešernove brigade.

Medvode / sreda, 22. julij 2015 / 11:45

Na olimpijadi tudi zbiljske gasilke

Slovenska gasilska mladinska reprezentanca pod vodstvom poveljnika Gasilske zveze Slovenije Francija Petka ta teden sodeluje na XX. mladinski gasilski olimpijadi v mestu Opole na Poljskem.