Misja ni več športni direktor
Po novem porazu nogometašev Triglava je v ponedeljek odstopil športni direktor Robert Misja.
Kranj – Minulo soboto so nogometaši v prvi državni nogometni ligi Telekom odigrali sedmi krog. Triglav je gostil prvake iz Maribora in kljub dobri igri na koncu izgubil z 0 : 1. Prav tako so nov poraz doživeli nogometaši Domžal, saj jih je Luka Koper premagala z 0 : 1. Domžalčane je tokrat prvič vodil novi trener Luka Elsner, ki je na klopi zamenjal Stevana Mojsilovića. Do spremembe je včeraj prišlo tudi v vodstvu kranjskega prvoligaša, saj je odstopil športni direktor Robert Misja, ki je delo športnega direktorja opravljal od leta 2008. Kot je zapisal v odstopni izjavi, je bilo za to več vzrokov, predvsem pa so bili krivi rezultati kluba, saj je ekipa v dosedanjih tekmah osvojila zgolj eno točko. Misja je ocenil, da je klubu in ekipi dal, kar je znal in zmogel, in da je prišel čas za nove moči. V ponedeljek so iz vodstva kluba sporočili še, da glede na dejstvo, da se prestopni rok izteka, vodstvo kluba ne bo hitelo z iskanjem novega športnega direktorja.
Konec tedna so tretji krog prvenstva odigrali tudi drugoligaši. Ekipa Rolteka Doba je v Radomljah s 3 : 4 premagala domače moštvo Kalcerja, kar devet zadetkov pa je padlo v Šenčurju, kjer je domača ekipa Šenčurja s 5 : 4 premagala ekipo Šampiona.
Začelo se je tudi prvenstvo v tretji slovenski ligi. Jezero Medvode je z 1 : 0 premagalo ekipo Ivančne Gorice, Calcit Kamnik je s Taborom Sežano igral 0 : 0, Sava Kranj pa je na gostovanju pri Jadranu Dekanih zmagala z 2 : 3. Zaradi poplavljenega igrišča so tekmo med Zarico Kranj in Zagorjem prestavili na 4. september ob 17. uri.