Razbijal po lokalu

Lesce - Radovljiški policisti so ta teden v gostinskem obratu na Alpski cesti v Lescah obravnavali kaznivo dejanje poškodovanja tuje stvari. Osumljenec je mlajši moški, star med 20 in 25 let. Storilec je v gostinskem lokalu razgrajal, z nasilnim vedenjem pa je povzročil še za okoli dvesto evrov gmotne škode. Pocvirnal jo je še pred prihodom policistov, ki ga zavzeto iščejo. Za opisano kaznivo dejanje je predpisana denarna kazen ali zapor do dveh let.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Prosti čas / sobota, 25. junij 2011 / 07:00

Povej, kaj sanjaš

»Približno že pol leta se mi na vsake toliko časa pojavljajo sanje, v katerih je veliko krvi. Ta je bila prvič zelo temna in gosta, sedaj nazadnje pa zelo svetla. V prvih sanjah je neko svetl...

Objavljeno na isti dan


Gorje / ponedeljek, 22. september 2008 / 07:00

Prvi korak k moderni knjižnici

V Gorjah so v torek slovesno odprli prenovljeno knjižnico, v kateri je zdaj prostor tudi za računalniški kotiček.

Gorenjska / ponedeljek, 22. september 2008 / 07:00

Pojasnilo

V članku z naslovom Zelena povezava z jezerom, ki je bil objavljen 9. septembra, smo zapisali, da je v osemdesetih letih prejšnjega stoletja komisija pripravila nov načrt za ureditev blejskega pa...

Zanimivosti / ponedeljek, 22. september 2008 / 07:00

Že deseti županov sprejem za novorojence

Radovljica - V ponedeljek so na Občini Radovljica pripravili že deseti letošnji sprejem za novorojence in njihove starše pri županu. Letos je tako radovljiški župan Janko S. Stuš...

Gospodarstvo / ponedeljek, 22. september 2008 / 07:00

Inovatorji Acronija spet zlati

Med najboljšimi inovatorji na nacionalni ravni, ki so prejeli priznanja GZS, so inovatorji iz štirih gorenjskih podjetij.

Gospodarstvo / ponedeljek, 22. september 2008 / 07:00

Mošt iz vreče v škatli

Na Matijovčevi kmetiji v Podbrezjah predelujejo sadje tudi v sladki mošt, ki ga polnijo v škatle s pet- in desetlitrskimi vrečami.