Pa naj še kdo reče, da novinarji iščemo in objavljamo samo slabe novice. Ko so sredi novembra v Gorenjskem muzeju odpirali novo stalno razstavo Prelepa Gorenjska, si je to najprej ogledal cvet gorenjskega novinarstva: (z desne) Primož Knez (Dnevnik), Igor Kavčič (Gorenjski glas), Mirko Kunšič (Slovenske novice), Aljana Jocif (Radio Slovenija), Tinkara Zupan (STA), Sergeja Valjavec (Radio Antena Gorenjska), muzealka Verena Perko, Marjana Hanc (Delo). (Foto: Jelena Justin, Stojan Saje)

Vaš razgled

 

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Mengeš / ponedeljek, 24. junij 2019 / 08:43

Lekovi gasilci v novem domu

V mengeški enoti Leka so v ponedeljek odprli prostore novega gasilskega doma članov tamkajšnjega prostovoljnega industrijskega društva.

Objavljeno na isti dan


Šport / torek, 6. marec 2007 / 06:00

Petra s srebrno kolajno doma

Včeraj ponoči so se s svetovnega prvenstva nordijcev v Sapporu domov vrnili še zadnji naši športniki, lep sprejem na Brniku pa je doživela Petra Majdič, ki je domov prinesla srebrno kolajno.

Preddvor / torek, 6. marec 2007 / 06:00

Preddvor ima proračun

Občinski svet v Preddvoru je potrdil osnutek letošnjega proračuna. Pričakujejo tudi denar iz evropskih skladov.

Bled / torek, 6. marec 2007 / 06:00

Bled bi radi čim prej očistili

Bled - Zaradi tople zime so se na Bledu odločili, da bodo letos prej kot druga leta pripravili sicer tradicionalno akcijo Očistimo naš kraj. Začeli so čistiti obalo jeze...

Škofja Loka / torek, 6. marec 2007 / 06:00

Obvoznica je najbolj vroča tema

Med pobudami in vprašanji loških svetnikov tudi poljanska obvoznica. V nadzornem odboru spregledani predlogi SDS?

Žiri / torek, 6. marec 2007 / 06:00

Črno odlagališče postaja bel labod

Nekdanje divje odlagališče v Osojnici, kjer že deluje zbirni center za odpadke za občino Žiri, bo kmalu legalizirano.