Pri Avstrijcu našli heroin

Podljubelj - Tržiški policisti so v sredo med kontrolo prometa v Podljubelju ustavili avtomobil 33-letnega državljana Avstrije. Očitno jim je bil sumljiv, saj so med postopkom za sedežem opazili bejzbolsko palico, nato pa so se zaradi suma napada odločili pregledati notranjost, kjer so našli še teleskopsko palico, manjšo količino konoplje ter okoli petdeset gramov heroina. Možje postave so vse skupaj zasegli, Avstrijec pa bo moral pri preiskovalnem sodniku pojasniti, zakaj je prevažal palice in mamila.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Šport / sobota, 6. februar 2010 / 07:00

Plavalci na mitingu Zvezda

Danes in jutri se bo v kranjskem olimpijskem bazenu zbralo prek petsto plavalcev in plavalk, saj bo mednarodni miting Zvezda prvo letošnje tekmovanje v 50-metrskem bazenu.

Objavljeno na isti dan


Splošno / torek, 14. avgust 2007 / 07:00

Okusne vegetarjanske jedi iz restavracije Papala Kranj

Hokkaido krema Za 4 do 6 oseb 1 kg buč hokkaido 1 l vode, 1 žlička cimeta,100 g sladkorja, kivi ali drugo sadje za garniranje

Naklo / torek, 14. avgust 2007 / 07:00

Vežice v Dupljah novembra

Pokopališče v Spodnjih Dupljah bodo razširili. Tam so že začeli graditi poslovilne vežice, kar je stara želja krajanov.

Medvode / torek, 14. avgust 2007 / 07:00

Vesela harmonika v Gunclje

Harmonikarji, največ je bilo mladih, so tekmovali na Veseli harmoniki na Senici. Prevladovali so Gorenjci, zmagi pa sta šli na Dolenjsko in v Ljubljano.

Gospodarstvo / torek, 14. avgust 2007 / 07:00

Kačasta in stebrasta smreka

Gozdar Martin Umek je v revirju Nemilje odkril gozdna posebneža - v bližini Jamnika kačasto smreko, v Zgornji Besnici pa še stebrasto.

Zanimivosti / torek, 14. avgust 2007 / 07:00

Mesto jekla in - turizma

Pomočnik direktorja Slovenske turistične organizacije Dejan Podgoršek: "Okolica Jesenic me je fascinirala, Jesenice imajo izjemen turistični potencial."