Medalje tudi za naše skakalce

Žiri - Konec tedna so v Žireh potekale igre OPA. V smučarskih skokih so se naši že v soboto veselili prvih medalj, saj je bron v konkurenci starejših dečkov osvojil Tomaž Verbajs. Med deseterico najboljših se je na osmo mesto uvrstil Cene Prevc. Še bolje je slovenskim skakalnim upom šlo v konkurenci mlajših dečkov, kjer je domačin Florjan Jelovčan osvojil srebrno odličje, med deseterico pa se je na četrto mesto uvrstil še Tine Bogataj, peti je bil Rok Juvančič, osmi Rok Tarman in deseti Urban Rogelj. Med dekleti je bila med našimi najboljša Ana Javoršek, ki je osvojila peto mesto, šesta pa je bila Agata Stare. V nedeljo je bilo na 66-metrski skakalnici še ekipno tekmovanje. Med šestnajstimi moštvi je zmagala Avstrija pred Nemčijo in prvo ekipo Slovenije. Bron so si prislužili Tomaž Verbajs, Cene Prevc, Andraž Modic in Florjan Jelovčan. Tretja slovenska ekipa je bila sedma, druga osma, četrta pa je osvojila deveto mesto.

Razvedrilo / četrtek, 2. julij 2020 / 23:53

V finale tudi Gorenjke

Rimske terme so v začetku leta najprej gostile predstavitev deklet, ki sodelujejo pri izboru za mis Slovenije 2020, nedavno pa letošnji polfinalni izbor za najlepšo Slovenko – in dobili smo tiste z vs...

Splošno / nedelja, 22. april 2007 / 07:00