Ula, Gregor in Bojan so z zlatimi odličji končali letošnjo sezono.

Gregor tudi za konec nepremagan

Brežice, Dolenja vas – S finalnim turnirjem v Brežicah se je konec junija končala letošnja sezona v kikboksu, v njem pa je dobre rezultate dosegal tudi Gregor Debeljak iz Dolenje vas v Selški dolini, ki že več let tekmuje za slovensko reprezentanco tako v kikboksu kot tudi v boksu. Gregor je ostal nepremagan tudi v Brežicah, kjer je slavil v kar dveh kategorijah. Poleg njega sta se tekmovanja udeležila tudi Ula Brank Pečko in Bojan Sofrič, vsi trije pa so člani Kluba borilnih veščin Kontakt iz Škofje Loke. Ula Brank Pečko se je tokrat borila v najmočnejši ženski kategoriji, kjer je, čeprav je skoraj deset let mlajša od svojih nasprotnic, osvojila naslov državne prvakinje in dokazala, da je trenutno najboljša v tem športu v Sloveniji. Bojan Sofrič, ki je še zadnje leto nastopil kot mladinec, je postal mladinski državni prvak.

»Za nami je res uspešna sezona, prihaja zaslužen počitek, ki pa ne bo trajal dolgo, saj moramo ostati v formi za prihajajoča tekmovanja in novo šolsko leto, ko bomo svoje znanje zopet delili tudi med tiste, ki se želijo naučiti in izpopolniti v tem športu, » je povedal Gregor Debeljak.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kultura / / 07:00

Polde Bibič na filmskem traku

Filmska sekcija KUD Pirniče v sodelovanju s Slovenskim filmskim arhivom RS, Kinoteko, TVS in Studiom MEG v četrtek z začetkom ob 20. uri v Kulturnem domu Pirniče pripravlja filmski večer z naslov...

Objavljeno na isti dan


Splošno / ponedeljek, 1. januar 2007 / 06:00

Ko gre za zlorabo, nikoli ne potrpimo!

"Na primer moški pije in ženske kar trpijo. To ne gre," pravi terapevt Drago Jerebic iz Zakonskega in družinskega inštituta Krog.

Splošno / ponedeljek, 1. januar 2007 / 06:00

Pogumni Jezerjan spet doma

Alpinistični smučar Davo Karničar je ob vrnitvi z Antarktike doživel veličasten sprejem na letališču Brnik. Ob ženi Petri in sinu Izidorju so ga tam pričakali drugi svojci in znanci.

Splošno / ponedeljek, 1. januar 2007 / 06:00

Jezerska zastava na afriškem vrhu

Že dolgo je v nas tiho tlela ideja, da bi se odpravili na skupno potovanje, kjer bi združili vse naše hobije; plezanje, hribolazenje in deskanje na snegu. Po tehtnem premisleku smo se odločili za dalj...

Splošno / ponedeljek, 1. januar 2007 / 06:00

Naj bo tudi drugo leto požarno varno

Prostovoljno gasilsko društvo Jezersko je vse leto pripravljeno na morebitne intervencije. Prav tako se aktivno vključujemo na vseh področjih dela v občini. Sodelujemo skoraj na vseh prireditvah...

Splošno / ponedeljek, 1. januar 2007 / 06:00

Planinci pred pomembnimi jubileji

Vse Jezerjane lepo vabim na občni zbor, ki bo konec februarja 2007.