Kriminal

Vlomilci v Mednem

Medno – V Mednem so pred dnevi »gostili« vlomilce. Najprej so vlomili v gostinski lokal, nato pa še v stanovanjsko hišo. Iz lokala so odnesli za dvesto evrov pijače, iz hiše pa torbico in fotoaparat, skupaj vredno okoli tisoč evrov.

Fotoaparatov imajo sedaj dovolj

Medvode – Prejšnjo nedeljo nekaj minut pred polnočjo so neznani storilci vlomili v prodajalno v Medvodah in pobrali več fotoaparatov. Lastnika so oškodovali za okoli pet tisoč evrov.

Ni rabil pijače

Kamnik – Na praznični ponedeljek zgodaj zjutraj je nekdo vlomil v gostinski lokal v Kamniku, v katerem mu je bil najbolj »všeč« LCD projektor. Ker si ga je vlomilec prisvojil, je lastnika oškodoval za okoli tisoč evrov.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Slovenija / torek, 26. junij 2007 / 07:00

Slovenija je slavila dan državnosti

Ob šestnajsti obletnici razglasitve slovenske samostojnosti so se po državi vrstile slovesnosti, osrednja pa je bila v nedeljo zvečer na Trgu republike v Ljubljani.

Objavljeno na isti dan


Medvode / nedelja, 15. april 2007 / 07:00

Smlednik se bo predstavil Evropi

Lani se je Smlednik uvrstil v ožji izbor "naj" krajev v Sloveniji, letos pa ga bodo ocenjevali še evropski ocenjevalci.

Medvode / nedelja, 15. april 2007 / 07:00

Prvenstvo v "trkljanju" pirhov

Turistično društvo Pirniče je letos prvič organiziralo velikonočno "trklanje" pirhov.

Medvode / nedelja, 15. april 2007 / 07:00

"Ferbec mora nekaj koštat"

Peter Škof iz Žlebov se je letos prvič lotil "kuhanja kope". Po osmih dneh so bili znani rezultati.

Medvode / nedelja, 15. april 2007 / 07:00

Ob jubileju prenovili zadružno stavbo

Kmetijska zadruga Medvode je ob koncu marca praznovala 60-letnico obstoja.

Medvode / nedelja, 15. april 2007 / 07:00

Prijateljice pritekle do naslova

Anamarija Lampič iz Valburge, ter Anja in Nina Žavbi Kunaver iz Zbilj, so letošnjo zimo postale državne prvakinje v teku na smučeh. Zmagale so v štafeti med mlajšimi deklicami.