Adi Smolar na Ortofestu

Malokrat se zgodi, da se na koncertu zbere toliko različnih generacij. Adi Smolar pa je priljubljen tako pri mladini kot pri starejših. Na vprašanje, ki mu ga oboževalci velikokrat zastavljajo, ali še koncertira ali ne, pa nam je na petkovem Ortofestu povedal, da 'malo še miga'. Odigral je stare in novejše pesmi, nekatere tudi v spremljavi Mestih postopačev. Občinstvo mu je uspelo razgreti že na začetku in je na koncu z bučnim aplavzom tudi doseglo 'bonus' komad.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Gorenjska / petek, 22. junij 2007 / 07:00

Nova muzejska zbirka

Občina Žiri bo 25. junija drugič praznovala občinski praznik, ki so ga občinski svetniki po dolgih letih brez praznika določili na dan državnosti.

Objavljeno na isti dan


Splošno / petek, 11. januar 2008 / 07:00

Zvestoba navijačev, dolga desetletja

Polde Strajnar: »Spominjam se, da me oče peljal na prvo tekmo pred 50 leti. Takrat je bil nasprotnik Jeseničanov Partizan. Bilo je še na tribuni brez strehe....

Splošno / petek, 11. januar 2008 / 07:00

Postali smo prava hokejska ekipa

Tako pravi predsednik HK Acroni Jesenice Dimitrij Piciga, ki je vodenje kluba prevzel pred začetkom zadnje sezone.

Splošno / petek, 11. januar 2008 / 07:00

Legenda Boris Čebulj

"Igrali smo s srcem," pravi Boris Čebulj, eden od prve šampionske generacije jeseniških hokejistov, ki so leta 1957 prvič postali državni prvaki.

Splošno / petek, 11. januar 2008 / 07:00

Zdaj se hokej igra na višji ravni

Prišel je čas za prenovo hokejske dvorane, pravi nekdanji hokejist Silvo Poljanšek

Splošno / petek, 11. januar 2008 / 07:00

Bine še vedno zabija gole!

Legendarni Albin Felc se še ni poslovil od ledu.