Jeseničani četrtfinale začeli s porazom

Medtem, ko so Jeseničani domov iz Linza znova prišli poraženi, pa so se zmage v Celovcu veselili hokejisti ZM Olimpije. V nedeljo druge tekme.

Linz, Celovec – Včeraj zvečer so ekipe v ligi EBEL odigrale prve četrtfinalne tekme. Medtem ko so hokejisti ZM Olimpije v Celovcu z goli Andreja Tavžlja, Yarema Brendona in Michella Kevina premagali ekipo KAC-a z 1:3 (0:1, 0:1, 1:1), je ekipa Acronija Jesenic v Linzu morala priznati premoč moštva Liwest BW Linza. Jeseničani so se domačinom dobro upirali le v prvi tretjini in v prvem delu druge, v nadaljevanju pa prejeli prepoceni gole in na koncu izgubili s 5:2 (1:1, 2:0, 2:1). Za Acroni sta zadela Conny Strömberg v 14. minuti in Jurij Goličič v zadnji minuti.

V preostalih dveh tekmah je ekipa Vienne Capitals s 3:0 premagala TWK Innsbruck (dva gola je dal Aaron Fox, enega pa David Rodman), ekipa Red Bulla Salzburg pa je šele po kazenskih strelih s 5:4 ugnala VSV Beljak.

Druge tekme četrtfinala (ekipe igrajo na tri zmage) bodo to nedeljo, ko bo ekipa Acroni Jesenic v Podmežakli že ob 17. uri gostila Liwest BW Linz, Jeseničani pa so prepričani, da si še lahko zagotovijo nastop v polfinalu. Vstopnice (15 evrov sedišče, 10 evrov stojišče) že lahko kupite na prodajnih mestih Eventima (Petrolovi bencinski servisi, Big bang …), predprodaja pa bo potekala tudi v nedeljo med 10. in 12. uro na blagajni pred dvorano Podmežakla. Pred začetkom tekme bo blagajna odprta od 14. ure naprej. ZM Olimpija se bo v nedeljo v Tivoliju s KAC-jem pomerila ob 19. uri.

Gospodarstvo / četrtek, 6. julij 2017 / 09:27

Zmagala ekipa iz Iskraemeca

Zmagovalna ekipa tekmovanja v reševanju študijskega poslovnega primera, ki sta ga organizirala IEDC – Poslovna šola Bled in IEDC Alumni klub Slovenija, je ekipa podjetja Iskraemeco.

Tržič / torek, 6. november 2007 / 07:00