Najprej se je dobro naspal

V prvih dneh, ki jih je Gašper preživel zunaj Bara, se je najprej dobro naspal. Kot pravi, ima ta čas ogromno dela z novinarji, ki si želijo intervjujev in njegovih izjav.

Minulo soboto smo Gorenjci v Baru izgubili prvega predstavnika – Kamničana Gašperja. Njegov izpad je precej presenetil, glede na to, da je bil vseskozi med najbolj priljubljenimi. In čemu se bo posvetil sedaj? »Hmm ... Ja, študij je gotovo primarna zadeva. Poleg tega mislim še vedno ostati v trenerskih vodah. Je pa res, da smo mi sedaj »vroča roba« in železo se pač kuje, dokler je še vroče. Zato bom verjetno še delal v gostinstvu, morda pa se najde še kakšna druga ponudba. Kaj povezano z mediji, mogoče kaj v manekenstvu, ali pa karkoli drugega. Seveda bom skušal unovčiti to medijsko prepoznavnost. Sedaj imam še priložnost, čez kakšno leto tega ne bo več, zato je treba to čim prej izkoristiti.«

Glede na to, da si imel največjo priljubljenost, si bil gotovo presenečen nad izidom glasovanja. Verjetno si pričakoval, da bo domov šla Tina …

»Kdorkoli gre na stol, ima polovico možnosti, da gre domov. Ne morem reči, da sem pričakoval, da bom ostal, sem pa na tak razplet seveda upal. Pač, ni se izteklo po mojih željah. Tini je v tistih treh dneh drastično zrasla podpora in enostavno je bilo tisto soboto očitno več gledalcev na njeni strani.«

 

Kaj vse si počel v teh dneh, ko si prišel iz Bara?

»Nič posebnega. Najprej sem se dobro naspal, čeprav bioritem še ni takšen, kot bi moral biti. Drugače pa me je čakalo polno intervjujev in izjav, na kar se moram še dobro navaditi. Svoje življenje pa bom poslušal postaviti nekako nazaj v tiste tirnice pred Barom.«

 

Si kdaj obžaloval, da si se prijavil na šov?

»Niti enkrat mi ni bilo žal, da sem se prijavil. To je zagotovo moja največja, izjemno pozitivna izkušnja v življenju do sedaj.«

 

Kakšno je tvoje mnenje o letošnji novosti - o uvedbi ekip črni in beli?

»Meni osebno razdelitev na črne in bele ni všeč.«

 

Kaj praviš na taktiziranje, na obiske prijateljev, ki nenormalno pijejo, zapravljajo in s tem eni od ekip zagotovijo imuniteto na pluse in minuse?

»Ko moraš hkrati gledati na skupen zaslužek in na svoj obstanek v Baru, mislim, da je normalno, da je prihajalo do takšnega taktiziranja. Čeprav bi bilo tudi meni ljubše, da do tega ne bi prihajalo, a ko gledaš na svoj obstanek, se porajajo različne ideje, kako priti do imunitete.«

 

Rekel si, da želiš ohraniti stike z nekaterimi Barovci. S katerimi?

»Z vsemi. Morda s Špelo še najmanj, ker enostavno nisva našla tistega pravega kontakta. Seveda se razume, da bomo z nekaterimi ostali bolj v stikih kot z drugimi, ampak to je posledica tega, da živimo daleč narazen.«

 

Kdo si po tvojem mnenju najbolj zasluži zmago?

»Moj favorit ostaja Emil, čeprav niti nimam razloga, zakaj. Že od začetka je bil ''ata'' celotne skupine, zato imam o njem dobro mnenje. Računal sem tudi na Klemena. On bi si prav tako zaslužil zmago.«

 

In kdo je po tvojem najšibkejši člen in zakaj?

»Mislim, da je to trenutno Špela, ker smo enostavno vsi videli, v kakšnih odnosih je z večino tekmovalcev. Je oseba, ki ima vedno svoje mnenje pri določenih zadevah in to mnenje se skoraj vedno razlikuje od mnenja ostalih. Če bi malo potrpela in kdaj še komu drugemu pustila do besede, bi bilo lažje.«

 

Kaj boš storil s prisluženim denarjem? Koliko ga je še bilo poleg 600 tisočakov, ki si jih zaslužil v enem tednu? Boš celotedenski zaslužek delil z drugimi ali ga obdržal zase?

»Ostalega zaslužka ni bilo zelo veliko. Mislim, da od 100 do 150 tisoč tolarjev. Bom videl, ko dobim bančni izpisek. O celotedenskem zaslužku pa še močno razmišljam. Drugače bi bilo, če bi ostal notri. Potem sploh ne bi razmišljal o delitvi. Tako pa je to sedaj edino, kar mi ostane od Bara.«

 

Kaj meniš si pridobil s sodelovanjem v resničnostnem šovu?

»Kot prvo upam, da sem pustil dober vtis in s tem pridobil določen krog oboževalcev in njihovo naklonjenost. Upam, da bo to pripeljalo do kakšne nove izkušnje, do nove priložnosti, da si morda postavim temelje za prihodnost.«

   

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kamnik / ponedeljek, 27. junij 2022 / 13:39

Laringoskop za ukrajinsko bolnišnico

Kamnik – Kamniški župan Matej Slapar in sekretar Območnega združenja Rdečega križa Viktor Mikek sta dr. Rostislavu Gubiču v ponedeljek, 20. junija, predala medicinski instrument laringosko...

Objavljeno na isti dan


Kronika / ponedeljek, 15. marec 2010 / 07:00

Dva sta ostala brez avtomobilov

Radovljica, Kranj - Kranjski policisti so prejšnji četrtek pri nadzoru zaradi večkratnih kršitev cestnoprometnih predpisov dvema voznikoma zasegli vozili. Okoli pol osme zju...

Kronika / ponedeljek, 15. marec 2010 / 07:00

Spomladi policisti in redarji na kolesih

Jesenice - Na Jesenicah bodo že v kratkem za red skrbeli tudi policisti in redarji na kolesih. Občina Jesenice bo kupila tri posebna kolesa, dva za policijo in eno za Medobč...

Kronika / ponedeljek, 15. marec 2010 / 07:00

Kriminal

Odkrili dva ponarejena bankovca Kranj, Dvorje - V zadnjih dneh sta bila na Gorenjskem odkrita dva ponarejena evrska bankovca. Prvega za petdeset evrov...

Kronika / ponedeljek, 15. marec 2010 / 07:00

Nakelski gasilci prehiteli kranjske

V torkovi številki smo pisali o požaru na Dinosovem predelovalnem objektu v Naklem, ki so ga gasili kranjski poklicni gasilci. Iz PGD Naklo pa so nas opozorili, da so bili na požarišču najprej nj...

Kronika / ponedeljek, 15. marec 2010 / 07:00

Prišel po cigarete, vzel denar

Sveti Duh – Delno zamaskiran neznanec se je v sredo zvečer okoli 19. ure pojavil v Mercatorjevi trgovini pri Svetem Duhu. Prodajalki je dejal, da želi kupiti cigarete, in ta mu jih je ponu...