Za začetek remi nogometne reprezentance

Kranj – Ta teden se je zbrala naša nogometna reprezentanca, ki je v sredo zvečer v Stožicah odigrala prijateljsko tekmo z reprezentanco Azerbajdžana. Tekma pred praznimi tribunami se je končala z rezultatom 0 : 0. Izbrance Matjaža Keka nov obračun čaka v nedeljo, ko bodo v ligi narodov ob 20.45 gostili reprezentanco Kosova. Sledilo bo še gostovanje v Grčiji, kjer bodo naši v sredo, 18. novembra, igrali proti neposrednemu tekmecu za prvo mesto v skupini 3 lige C in posledično za preboj v v višji rang tekmovanja, v ligo B.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Izleti GG / / 12:58

Kolesarjenje po južni češki

Južna Češka je dežela, kjer se srečujejo ostanki socializma ter tržno in v turizem usmerjeno gospodarstvo.

Objavljeno na isti dan


GG Plus / ponedeljek, 29. januar 2018 / 21:31

Preplaval bo tisoč kilometrov

Robert Slapar iz Kamnika se je pri petinpetdesetih letih odločil uresničiti svoje sanje iz zgodnje mladosti – po dolžini preplavati Jadransko morje. Konec junija se bo tako lotil domnevno najdaljšega...

Kultura / ponedeljek, 29. januar 2018 / 21:29

Ajdičevo Prebujenje v Angliji

V angleškem mestu Huddersfield so izvedli svetovno premiero skladbe Prebujenje slovenskega skladatelja Alojza Ajdiča.

Preddvor / ponedeljek, 29. januar 2018 / 21:28

Odprli že drugo polnilnico

Na javnem parkirišču pri občinski stavbi v Preddvoru so prejšnji teden uradno odprli novo polnilnico električnih vozil.

Kranj / ponedeljek, 29. januar 2018 / 21:28

O vrtcu v Bitnjah spet februarja

Kranjski mestni svetniki na sredini seji niso potrdili predloga odloka o javno-zasebnem partnerstvu za gradnjo vrtca v Bitnjah, ampak so odločanje prestavili na februarsko sejo.

Gorenjska / ponedeljek, 29. januar 2018 / 21:26

Bele strmine privabljajo

Na višje ležečih gorenjskih smučiščih je zima letos dovolj bogata s snegom, da lahko ljubitelji belih strmin uživajo ne le v vijuganju po zasneženih pobočjih, temveč tudi v pravem zimskem vzdušju.