Zapeljala v rdečo luč

Mengeš – V semaforiziranem križišču mengeške obvoznice ter kolesarske poti med Mengšem in Rodico se je v nedeljo okoli 17.30 zgodila prometna nesreča, v kateri sta bila udeležena voznika osebnih vozil in kolesarka. Kolesarska se je v nesreči hudo poškodovala.

Po ugotovitvah policije je do nesreče prišlo, ker kolesarka ni upoštevala rdeče luči na semaforju in je zapeljala čez prednostno cesto v smeri Rodice v trenutku, ko je iz smeri Kamnika proti Trzinu pripeljal voznik osebnega vozila. Voznik je trčil v kolesarko, nato pa je v kolo na cesti trčil še voznik, ki je pripeljal za njim.

Hudo poškodovano kolesarko, ki so jo na kraju nesreče tudi reanimirali, so z reševalnim vozilom odpeljali na urgentni blok kliničnega centra v Ljubljani, njeno življenje pa je ogroženo, so sporočili s Policijske uprave Ljubljana.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Šport / / 07:00

Številni in zelo aktivni

Športno društvo BAM.Bi je zagotovo eno številnejših na Gorenjskem. Obstaja od leta 1999. Letnih srečanj se udeleži tudi do tristo članov, Dalmacija Tour bo letos že dvanajstič.

Objavljeno na isti dan


Škofja Loka / sreda, 26. marec 2008 / 07:00

Podelili športna priznanja

Zavod za šport in Športna zveza Škofja Loka sta podelila 28 športnih priznanj za leto 2007.

Splošno / sreda, 26. marec 2008 / 07:00

Včasih smeh, drugič jok

Ivankino otroštvo je zaznamovalo posojilo, ki ga je najel oče.

Železniki / sreda, 26. marec 2008 / 07:00

Strah pred poplavami še živi

V Železnikih se po pol leta še zelo dobro spominjajo katastrofalnih poplav, ki so jih prizadele lanskega septembra. Triletni sanacijski program bo vlada predvidoma obravnavala ta teden.

Splošno / sreda, 26. marec 2008 / 07:00

Komentar: Šest mesecev kasneje

Pred tednom dni je minilo šest mesecev od hude vodne ujme, ki je na Škofjeloškem najbolj prizadela občino Železniki.

Škofja Loka / sreda, 26. marec 2008 / 07:00

Trudijo se obvladovati bolezen

Društvo diabetikov iz Škofje Loke, ki šteje že 454 članov iz Škofje Loke, Selške in Poljanske doline, je pred kratkim priredilo občni zbor.