Dvakrat razgrajal na avtobusni postaji

Škofja Loka – Škofjeloški policisti so v torek zvečer zaradi kršitev javnega reda dvakrat obravnavali istega občana. Škofjeločan se je zaradi pijanosti na avtobusni postaji najprej nesramno in žaljivo vedel do občanov in policistov, ki so ga tedaj tudi popisali in umirili. Kasneje se je spet vrnil na avtobusno postajo in nadaljeval z neprimernim vedenjem. Policisti so ga zato pridržali, proti njemu pa zaradi več kršitev predpisov o javnem redu vodijo prekrškovni postopek.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Jezersko / torek, 22. junij 2010 / 07:00

Pr` jezer

Pr` jezer, 22. junij 2010, št. 1

Objavljeno na isti dan