Dvakrat razgrajal na avtobusni postaji

Škofja Loka – Škofjeloški policisti so v torek zvečer zaradi kršitev javnega reda dvakrat obravnavali istega občana. Škofjeločan se je zaradi pijanosti na avtobusni postaji najprej nesramno in žaljivo vedel do občanov in policistov, ki so ga tedaj tudi popisali in umirili. Kasneje se je spet vrnil na avtobusno postajo in nadaljeval z neprimernim vedenjem. Policisti so ga zato pridržali, proti njemu pa zaradi več kršitev predpisov o javnem redu vodijo prekrškovni postopek.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Jesenice / torek, 25. junij 2019 / 22:17

Slovesnost na platoju Karavanke

Generalmajor Ladislav Lipič je na slovesnosti ob dnevu državnosti opozoril na pomen prelomnih dogodkov, ki so se pred osemindvajsetimi leti odvijali na platoju Karavanke.

Objavljeno na isti dan


Bled / ponedeljek, 27. december 2010 / 07:00

Matjaž Berčon v. d. direktorja občinske uprave

Bled - Vodenje blejske občinske uprave bo konec decembra do imenovanja novega direktorja, vendar največ za šest mesecev, prevzel Matjaž Berčon, ki mu tako preneha funkcija občins...

Domžale / ponedeljek, 27. december 2010 / 07:00

Otroški Živ žav in silvestrovanje na prostem

Domžale - Občina Domžale v zadnjih dneh starega leta pripravlja več prireditev, namenjenih vsem generacijam. Kot je povedala podžupanja Andreja Pogačnik Jarc, želijo z otr...

Humor / ponedeljek, 27. december 2010 / 07:00

Ta je dobra

Ko ženske pridejo v raj V raj je prispela nova skupina žensk. Sveti Peter jih postroji in reče: »Vse, ki ste vsaj enkrat prevarale moža, stopite...

Slovenija / ponedeljek, 27. december 2010 / 07:00

Jaslice v Lončarjevem muzeju

Jaslice so člani Turističnega društva Komenda letos postavili prvič, na ogled pa bodo vse do 29. decembra.

Zanimivosti / ponedeljek, 27. december 2010 / 07:00

Gorenjci na celjski razstavi jaslic

Letošnjo vseslovensko razstavo jaslic so v začetku decembra organizirali v Celju.