Sebastjan Kepic - Bastjan in Denis Vikić / Foto: Planet TV

Prihaja nova generacija barovcev

Na Planet TV prihaja resničnostni šov Bar, ki ga bodo snemali na ljubljanskem Nebotičniku. Menedžer tokratnega Bara v Ljubljani bo Denis Vikić, voditeljsko vlogo pa bo ponovno prevzel Sebastjan Kepic - Bastjan.

Na spored Planet TV prihaja še en resničnostni šov: vrača se Bar. V njem se bodo tekmovalci pod budnim očesom kamer potegovali za 50 tisoč evrov vredno nagrado. Sicer smo se Slovenci z resničnostnim barom že srečali pred leti in na drugi televiziji, vendar je minilo ravno prav časa, da smo gledalci postali radovedni, kako se bo odvijal tokratni.

Snemanje bo potekalo v najvišjih prostorih ljubljanskega Nebotičnika, kjer je tudi sicer gostinski objekt, nad tekmovalci najbolj znanega Bara, ki ga bo seveda sedaj premogla slovenska prestolnica, pa bo bdel izkušeni gostinec Denis Vikić. Fant ima namreč kar dvanajst let delovnih izkušenj v gostinstvu in je menedžer treh uspešnih ljubljanskih lokalov. Tekmovalci bodo lahko v njem našli oporo, po drugi plati pa bo treba tudi paziti nanje. Kar za Denisa hkrati bo in ne bo lahka naloga, saj zna biti strog in ga površnost pri delu najbolj razjezi.

Prejšnji teden so na Planet TV pripravili tudi uvodno zabavo, kjer smo si mediji in povabljeni lahko ogledali notranjost bara, prostor, kjer se bo kalila nova generacija strežnega osebja. Včeraj se je nova barva sten v stanovanju, kjer bodo Barovci stanovali v času snemanja – če se malo pošalimo – tudi že posušila, tako da so nam ustvarjalci šova dovolili pokukati še v hišne prostore.

Na zabavi pa je bil seveda poleg Denisa prisoten tudi Sebastjan Kepic - Bastjan, radijski moderator in voditelj, ki bo letos v Baru prevzel vodenje in je že sodeloval pri prvih dveh Barih. Razigrano množico povabljencev pa je na uvodni zabavi v resničnostni šov sestavljalo precej znanih domačih televizijskih obrazov, med katerimi smo po dolgem času videli tudi Jerco Zajc Šušteršič, pa tudi par, ki se je spoznal po končanem resničnostnem šovu Ljubezen na deželi: vinarja Jureta Štekarja in njegovo Nino Bratovž, hčer enega najbolj znanih slovenskih chefov Janeza Bratovža. In kot kaže, se bo zaljubljencema kmalu pridružil še nov (družinski) član.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Splošno / sreda, 27. junij 2007 / 07:00

Dvajseti Barletov memorial

Prostovoljno gasilsko društvo Cerklje je maja organiziral jubilejni, dvajseti Barletov memorial, na katerem je sodelovalo čez 60 ekip. Kot je pojasnil poveljnik društva Blaž Kaplenik, so namerava...

Objavljeno na isti dan


GG Plus / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Ribe na žaru

Ribe dobivajo pri peki na žaru vse več privržencev.

Kronika / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Nesreče

Vinjeni povzročili nesreče Kranj, Škofja Loka, Mojstrana - Policija poroča o treh prometnih nesrečah, ki so jih minuli konec tedna povzročili vinjeni...

Zanimivosti / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Tito spet pozdravil Gorenjce

Tako v Bohinju kot na Bledu, kamor se je skupaj s spremstvom in soprogo Jovanko v soboto pripeljal z muzejskim vlakom, sta Tita pričakala župana in številni navdušenci.

Nasveti / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Ekstremizem na pohodu

Ekstremizem v športu je nekaj, kar preziram, čeprav nimam razloga za to. Če gremo v potankosti, potem si moramo priznati, da je vsak vrhunski šport nekakšen ekstrem, ampak tu ni stran, na kateri bi pi...

Gospodarstvo / torek, 17. maj 2011 / 07:00

Po dobičku druga banka v Sloveniji

Delničarji Gorenjske banke bodo na četrtkovi skupščini odločali o predlogu, da bi za dividende namenili še 41 evrov (bruto) na delnico, skupno torej sedemdeset evrov.