Ob začetku priprav na novo sezono so se nogometaši Triglava pomerili z gosti z Reke. / Foto: Tina Dokl

Nogometaši so ogreli igrišče

V torek so se na prvi prijateljski tekmi pomerili z Reko in izgubili z 1 : 4.

Kranj – Na nogometnem igrišču v športnem centru Kranja je bila v torek odigrana prijateljska tekma med domačim Triglavom, ki bo v prihajajoči sezoni igral v drugi ligi, in Reko, ki je hrvaški pokalni zmagovalec in podprvak. Moštvi sta nastopili s kar 22 igralci in gledalci so lahko uživali v potezah, ki so jih pripravljali nogometaši na odlično pripravljenim terenu.

Mlado moštvo Triglava se ni ustrašilo tako kvalitetnega moštva, kot je Reka, in v prvem polčasu smo lahko spremljali zanimivo srečanje. Več priložnosti je bilo sicer na strani izkušenejšega moštva, a je bil rezultat po prvih 45 minutah neodločen 1 : 1. Povedla je Reka z bele točke že v 9. minuti, v 25. pa je po dobro izpeljanem napadu izenačil Matej Poplatnik. Že pred tem je imel Triglav priložnost, ko je odlično podal Nejc Križaj, v 30. minuti pa je domačine rešila prečka. V drugem delu je Triglav igral z osmimi mladinci in izkušeni nogometaši Reke so to izkoristili in zadeli trikrat za končnih 1 : 4.

»Vedno se je lepo vračati v Kranj in škoda, da Triglavu ni uspel obstanek v ligi Telekom. Mladi fanti in uprava so garancija za čim hitrejšo vrnitev v družbo desetih najboljših v Sloveniji. Meni pa je v čast, da sem pripeljal moštvo,« je povedal nekdanji selektor slovenske reprezentance in sedaj trener Reke Ma­tjaž Kek.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Prosti čas / sobota, 6. marec 2010 / 07:00

Turneja ob dvajsetletnici kariere

Tudi ob letošnjem dnevu žena in materinskem dnevu se bo Werner podal na koncertno turnejo, s katero bo tokrat obeležil tudi dvajsetletnico glasbene kariere in desetletnico koncertnega delovanja.

Objavljeno na isti dan


GG Plus / sobota, 23. februar 2008 / 07:00

Sedmica: Balkanski kotel

Glede na zgodovinska dejstva, smo Slovenci pretirano skromen narod.

GG Plus / sobota, 23. februar 2008 / 07:00

Treba se je bilo znajti, ali pa je bilo po tebi

Hvala Bogu tudi za posteljo, ki jo imam, a veste, koliko ljudi je takih, ki nikoli ne vedo, kam bodo položili svojo trudno glavo?

GG Plus / sobota, 23. februar 2008 / 07:00

Med sosedi 78

Znano koroško smučišče Osojščica/Gerlitzen je priljubljeno tudi med slovenskimi smučarji, saj je izvrstno urejeno in opremljeno, poleg tega pa do njega ni daleč, še posebej skozi Karavanški predor.

GG Plus / sobota, 23. februar 2008 / 07:00

Iz starih časov: Manica Komanova

Ko smo v minulem letu v tem podlistku obujali stare čase na Gorenjskem, smo se največkrat sklicevali na knjižico, ki jo je leta 1928 objavila Manica Koman, Na Gorenščem je fletno.

GG Plus / sobota, 23. februar 2008 / 07:00

Računalnik in jaz: Diagnoza od doma

Vse vas boli, komaj hodite, smrkate, vročino imate, boli vas glava, napor je že to, da morate biti pokonci. Ni kaj, potrebno je oditi k zdravniku.