Navijaško središče bo na trgu na Stari Savi.

Navijaško središče na Stari Savi

V času EuroBasketa 2013 bodo na Stari Savi odprli navijaško središče, v katerem bo na dveh velikih zaslonih mogoče spremljati prenos tekem iz dvorane Podmežakla in se zabavati na koncertih.

Jesenice – Modrijani, Rock Partyzani, Manca Špik, Calypso, Dar mar, Ansambel Saša Avsenika, Zoran Predin z zasedbo Cover Lover, Tabu, Neda Ukraden, Luna, S.A.R.S., Leni Kravac ... To je le nekaj imen nastopajočih, ki bodo v času EuroBasketa 2013 na Jesenicah zabavali navijače v navijaškem središču. »Skušali smo izbrati različne izvajalce različnih glasbenih žanrov, od narodnozabavnih naprej, take, ki so trenutno 'in' v Sloveniji in širše, in sestaviti program, ki bo zadovoljil vse okuse,« je povedal Miha Rebolj, vodja navijaškega središča in jeseniški podžupan. Navijaško središče bodo odprli 3. septembra na trgu na Stari Savi, koncerti pa bodo potekali v pokritem muzeju na prostem v neposredni bližini. Na trgu in v pokritem muzeju na prostem bosta postavljena tudi dva velika zaslona, na katerih bodo prenašali vse tekme iz Podmežakle. Na trgu bodo potekali tudi spremljevalni programi s ponudbo hrane in pijače, pri čemer bo poudarek na slovenski kulinariki in vinih.

Uradno odprtje navijaškega središča bo v torek, 3. septembra, ob 18. uri, medtem ko bo glavni glasbeni dogodek v soboto, 7. septembra, na tekmovanja prost dan, kar bo predstavljalo glasbeni vrhunec košarkarskega tedna na Jesenicah. Navijaško središče na Stari Savi bo sicer vsak dan odprto že od pol dvanajste ure naprej, koncerti pa se bodo vrstili vse do 1.30 zjutraj.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kranj / petek, 5. februar 2010 / 07:00

Na Gorenjskem na slabše

Ob obisku na Gorenjskem so poslanci SDS ugotavljali, da jo je gospodarska kriza precej prizadela, marsikaj pa je slabše tudi zaradi nedokončanih tranzicijskih prestrukturiranj.

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / sreda, 14. november 2007 / 07:00

Počastili konec Soške fronte

S proslavo in pohodom h Krnskemu jezeru so v soboto počastili 90-letnico konca bojev na Soški fronti.

Radovljica / sreda, 14. november 2007 / 07:00

Po novi avtocesti še ta mesec

Družba za avtoceste (Dars) bo predvidoma še v tem mesecu odprla za promet desno polovico 2,4 kilometra avtoceste od Podtabora do Peračice.

Splošno / sreda, 14. november 2007 / 07:00

Razkritje bližnje prihodnosti

Pri Audiju se pripravljajo na prvo predstavitev novega malčka A1.

Splošno / sreda, 14. november 2007 / 07:00

Pogled od zgoraj

Pri Nissanu so razvili nov asistenčni sistem za lažje parkiranje.

Splošno / sreda, 14. november 2007 / 07:00

Obletnice, priznanja in nov avto

Majestic 5 so bili stari deset let, Mitja Okorn še vedno hodi s Tino, Sanja Grohar pridno dela kariero, Alenka Gotar je posnela skladbo Ženska iz soli in se oglasila na Primskovem.