Anja Klinar je na slovesnosti ob domačem bazenu razrezala torto. / Foto: Matjaž Klemenc

Klinarjeva ne gre v Španijo

Anja Klinar je na petkovi slovesnosti na radovljiškem bazenu razrezala slavnostno torto in povedala, da jo je poškodba prisilila, da je odpovedala nastop na letošnjem svetovnem prvenstvu v plavanju.

Radovljica – Sredozemskih iger v Mersinu v Turčiji se bo še posebej z veseljem spominjala Jeseničanka Anja Klinar, članica Plavalnega kluba Gorenjska banka Radovljica. Anja se je s Turčije vrnila s petimi odličji, saj je bila najhitrejša na 400 in 200 metrov mešano, druga na 400 metrov prosto in 200 metrov delfin, bronasto medaljo pa je dodala kot članica štafete 4-krat 200 metrov prosto.

»Po državnem prvenstvu nisem bila najbolj zadovoljna z rezultati. Ko sedaj vse skupaj analiziram, je bila utrujenost, ki se je še vlekla z višinskih priprav v Franciji, glavni razlog za malce slabše plavanje. Na srečo sem se do sredozemskih iger dodobra odpočila in v Mersinu se je izšlo na najboljši način. Že pred prvo tekmo sem imela v vodi zelo dober občutek, zlata medalja pa me je samo še bolj dvignila in nadaljevanje je minilo brez vsake nervoze,« je dogodke na igrah opisala Anja Klinar.

Sredozemske igre v Mersinu so bile tudi zadnja postaja pred letošnjim največjim plavalnim dogodkom, svetovnim plavalnim prvenstvom v Barceloni. Žal bo ta minil brez Anje Klinar. »Bolečina v rami se mi vleče že od meseca februarja. V dani situaciji bi v Barceloni težko izboljšala rezultate iz Mersina, zato sva se s trenerjem Mihom Potočnikom odločila, da najprej pozdravim poškodbo,« je za konec dodala Anja Klinar. Njej v čast je radovljiški plavalni klub pripravil veliko torto, kar je že del tradicije ob velikih uspehih radovljiških plavalcev.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Radovljica / torek, 23. junij 2015 / 11:45

Še drugi mandat za Mikljevo

Radovljiški občinski svet je v sredo soglasno potrdil, da bo Turizem Radovljica tudi prihodnjih pet let vodila dosedanja direktorica Nataša Mikelj.

Objavljeno na isti dan


Kronika / ponedeljek, 2. februar 2009 / 07:00

Avtobus zgrmel v Kamniško Bistrico

V Kamniku je v nedeljo zvečer avtobus zaradi neprilagojene hitrosti in zasneženega cestišča z mostu zdrsnil v Kamniško Bistrico. Med potniki k sreči nihče ni bil huje ranjen.

Zanimivosti / ponedeljek, 2. februar 2009 / 07:00

S konji do boljšega zdravja in počutja

V CIRIUS-u se s terapevtskim jahanjem ukvarjajo že sedemnajst let. Zanimanje uporabnikov je vse večje, zato si želijo zaprte jahalnice.

Gorenjska / ponedeljek, 2. februar 2009 / 07:00

Remškar o primeru Nekrep: "Postopek je nekorekten do staršev!"

Ljubljana – Ministrstvo za zdravje je v začetku prejšnjega tedna Zdravniško zbornico Slovenije s pismom že drugič pozvalo k čim prejšnjemu zaključku preiskave o smrti dvanaj...

Kronika / ponedeljek, 2. februar 2009 / 07:00

Nesreče

Na parkirišču zbil pešca Kamnik - V četrtek nekaj po 2. uri zjutraj se je na Perovem v Kamniku zgodila prometna nesreča. 22-letni voznik iz Kamnika je...

Kronika / ponedeljek, 2. februar 2009 / 07:00

Kriminal

Iz trgovine odnesla jakni Kamnik - V torek pol ure pred polnočjo so Operativno komunikacijski center v Ljubljani obvestili o vlomu v trgovino na Perov...