Kriminal

Vlomilec bo kadil

Škofja Loka - Neznanec je konec tedna pohajkoval po Frankovem naselju in vmes vlomil v kiosk. Od tam je odnesel za okoli dva tisoč evrov cigaret. Policisti zbirajo obvestila o strastnem kadilcu, zoper katerega bodo podali kazensko ovadbo.

Nadišavil se bo

Kranj - Nekdo je v četrtek zvečer okoli 21. ure vlomil v drogerijo in iz notranjosti odnesel za okoli 850 evrov kozmetičnih izdelkov. Izginilo je več stekleničk toaletnih vod in losjonov po britju znamk Armani in Bvlgari, po 50, 75 in 100 mililitrov. Policisti še poizvedujejo, kdo se bo nadišavil ali pa morda prodal nakradeno blago.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Zanimivosti / sreda, 26. junij 2013 / 10:49

Spomini so znova oživeli

V Mali Nedelji v Prlekiji je bilo pred kratkim prvo srečanje Slovencev, ki so služili vojaški rok v nekdanji Šoli za rezervne častnike v Bileći.

Objavljeno na isti dan


Kranj / / 07:00

Več želja, kot je denarja

V kranjsko občinsko blagajno se bo letos steklo nekaj manj kot 55 milijonov evrov.

Kranj / / 07:00

Nova tribuna v športnem centru

Športni center Kranj naj bi dobil manjšo tribuno med glavnim in pomožnim nogometnim igriščem. Za popravilo in upravljanje z dotrajano glavno tribuno občinsko vodstvo še išče rešitev.

Kranj / / 07:00

Kranj in La Ciotat pobratena že petdeset let

Visoko obletnico pobratenja dveh mest bodo v Kranju obeležili s prireditvami. Občinska svetnica Petra Mohorčič pa je predlagala, naj park pred Fakulteto za organizacijske vede na Zlatem polju poimenuj...

Kranj / / 07:00

Energetsko potratne javne stavbe

V kranjski občini naj bi v prihodnje pospeševali rabo obnovljivih virov energije, predvsem biomase in sončne energije.

Splošno / / 07:00

Garažna hiša je rešitev

Olivera Stojanović: »Pozdravljam odločitev občine, da parkirišče pred Čebelico uredi samo za stanovalce mestnega jedra. Za ostale obiskovalce mesta pa naj raz...