Aleksander Kupljenik (Foto: arhiv GG)

Še en mandat Aleksandru Kupljeniku

Jesenice - Javno komunalno podjetje JEKO-IN, d. o. o., Jesenice bo tudi prihodnja štiri leta vodil dosedanji direktor Aleksander Kupljenik, ki se mu 1. januarja 2009 izteče prvi štiriletni mandat. Na razpis za izbiro novega direktorja so se prijavili štirje kandidati, vnovič pa je bil izbran Kupljenik. Kot je dejal jeseniški župan Tomaž Tom Mencinger, mora sklep skupščine potrditi še nadzorni svet. »Odločitev, da bo JEKO-IN še en mandat vodil Aleksander Kupljenik, je pravilna, saj kot dosedanji direktor najbolje pozna podjetje, stanje in problematiko v njem ter najlažje nadaljuje zastavljene projekte,« je dejal Mencinger.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Šport / sobota, 22. junij 2019 / 10:08

Odbojkarji nadaljujejo priprave

Kranjska Gora – Ta teden se je slovenska moška odbojkarska reprezentanca iz Kranjske Gore preselila v Ljubljano in začela sklepni del priprav na prvo letošnje tekmovanje, kvalifikacije za Ligo naro...

Objavljeno na isti dan


Splošno / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Dnevi groze v Železnikih

"Poskusila sem zadelati vrata trgovine, nakar sem opazila svoj avto, ki ga je voda že nesla po cesti proti cerkvi. Hitro se napotim po torbico v skladišče, pa nisem več mogla odpreti vrat. Ničesar nis...

Škofja Loka / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Podlubnik znova pod vodo

Šolski center Podlubnik, dvorana in dijaški dom je po nekaj letih znova zalila deroča Sora.

Železniki / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Železniki morajo preživeti

Župan Mihael Prevc upa, da zaradi pogostih naravnih nesreč prebivalci ne bodo začeli zapuščati kraja, zato je treba poskrbeti za njihovo varnost.

Šenčur / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Srečanje, da se otroci ne bi zaljubljali med seboj

Na sončno, prvo septembrsko soboto so se pod Tavčarjevim kozolcem zbrali in spoznavali člani rodbine Andrejon.

Gorenja vas-Poljane / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Oktet ogrel duše in srca

Nastop Slovenskega okteta lepo zaključil prireditve ob zaključku obnove cerkve sv. Urbana.