Velika izenačenost ekip

V medobčinski ligi malega nogometa je v vseh štirih skupinah na vrhu lestvice dokaj izenačeno, saj ni ekipe, ki bi posebej izstopala.

Radovljica - V skupini A je na vrhu velika gneča, saj sta med prvo uvrščeno Cifro in petim Jack Danielsom le dve točki razlike. Adrijan in Calimero boys sta na dnu lestvice brez zmage. Po šestih kolih je lestvica sledeča: 1. Cifra 13, 2. Ribno 13, 3. AC 2400 12, 4. Prva jakostna 11, 5. Jack Daniels 11, 6. Lipce 9, 7. Donat 9, 8. Smola 5, 9. Adrijan 1, 10. Calimero boys 1. V skupini B po petih kolih vodi Kašarija team, ki je še edini brez poraza. Lestvica je naslednja: 1. Kašarija team 13, 2. Pegaz 12, 3. Karavanke 9, 4. Pizzeria Jurček 9, 5. Mošnje Cometal 9, 6. AS Primožič 6, 7. TVD Partizan Žirovnica 6, 8. Lancovo 4, 9. Mošnje 3, 10. Tastar tenis 1. Tudi v skupini C je v celoti odigranih le pet kol. Priča smo zelo izenačeni skupini, saj so na vrhu štiri ekipe z desetimi točkami, osmo uvrščeni Kobacay's pa zaostajajo za vrhom le za štiri točke. Lestvica v skupini C: 1. Koroška Bela 10, 2. Zidarstvo Grilc 10, 3. Kamna Gorica 10, 4. Begne 10, 5. Vrbnje 9, 6. Zvezde Gorje 8, 7. Sokol bar-Grafiti 7, 8. Kobacay's 6, 9. B 52 1, 10. A. Gašperin 0. Skupina D je edina z enajstimi ekipami, zato je kar nekaj ekip po petih kolih s tekmo manj. Najbolje kaže Brezjam, ekipi Posavca in Utripa pa sta edini, ki še nista osvojili točke. Lestvica: 1. Brezje 13, 2. Odpisani 11, 3. Črepinarji Ljubno 10, 4. Podnart 7 (tekma manj), 5. Torpedo 7, 6. Nadebudneži 7 (-1), 7. Lancovo mladi 4 (-1), 8. Dvorska vas 4 (-1), 9. Ekstremi 4 (-1), 10. Utrip 0 (-1), 11. Posavec 0 (-1).

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kultura / torek, 3. julij 2018 / 09:11

Letos poudarek na lončarstvu

V Vogljah od 1. do 14. julija poteka trinajsti Mednarodni simpozij umetniške keramike V-oglje 2018.

Objavljeno na isti dan


Kranj / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Prvič Grumova nagrajenka

Nagrado Slavka Gruma je prejela igralka in dramatičarka Dragica Potočnjak, najboljša predstava po izboru občinstva in žirije je komorna opera Mnemosyne v produkciji Gledališča Glej.

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Pokal Vitranc: konec dober, vse dobro

Kljub mili zimi je organizatorjem uspelo izpeljati dve vrhunski tekmi. Bogat tudi spremljevalni program s Tekmo legend in Eksplozijo zabave.

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Praznik pod Poncami

V Planici znova na tisoče ljudi. Stojnice dobro obiskane. Komunalni delavci poskrbeli za parkirišča. Spremljajoča prireditev Špas na vas` v Kranjski Gori

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Učenci med babicami in dedki

V okviru projekta Mladi razveseljujemo starejše so kranjskogorski in mojstranski učenci začeli obiskovati oskrbovance Doma dr. Franceta Berglja na Jesenicah.

Splošno / sreda, 4. april 2007 / 07:00

Spretne roke žena in deklet

Pridne žene in dekleta so v Podkorenu in Ratečah na ogled postavile čudovita ročna dela.