Kronika / petek, 4. marec 2011 / 07:00
Že drugič vlomili v župnišče
V zgolj enem mesecu so neznani storilci kar dvakrat vlomili v župnišče v Retečah. Župnik Gregor Dolšak je tokrat nepridiprave zalotil pri delu. Poškropili so ga s solzivcem in zbežali skozi okno.



Zgornja Gorenjska
Kranjska Gora
Jesenice
Žirovnica
Radovljica
Bled
Gorje
Bohinj
Osrednja Gorenjska
Tržič
Naklo
Kranj
Preddvor
Jezersko
Šenčur
Cerklje na Gorenjskem
Južna Gorenjska
Železniki
Žiri
Gorenja vas-Poljane
Škofja Loka
Medvode
Vodice
Vzhodna Gorenjska
Komenda
Kamnik
Mengeš
Trzin
Domžale
Moravče
Lukovica
Karavanke
