Zmagi nogometašev iz Domžal in Radomelj

Domžale – Konec tedna so nogometaši v Prvi ligi Telemach odigrali tekme 23. kroga. Že v soboto so Domžale gostile Bravo in ga zmagale z dvema zadetkoma Amela Jakupovića v 14. in 61. minuti ter z zadetkom Benjamina Markuša v 56. minuti. Končni rezultat je bil 3 : 0. Še večji uspeh je dosegel Kalcer Radomlje, saj je Muro z 0 : 2 premagal na igrišču stadiona Fazanerija. V 31. minuti je zadel Tomislav Mrkonjić, v 57. minuti pa še Ivan Šarić. Na lestvici vodi Maribor s 45 točkami, Domžale so pete s 33 točkami, Kalcer Radomlje pa je na sedmem mestu s 25 točkami. Danes, jutri in v četrtek bodo nogometaši odigrali tekme 24. kroga. Danes ob 17.30 se bosta v Kidričevem pomerila Aluminij in Domžale, jutri ob 15. uri pa v Domžalah Kalcer Radomlje in CherryBox24 Tabor Sežana. Ekipi Roltek Dob in Nafta 1903 pa sta v soboto odigrali zaostalo tekmo 17. kroga v drugi slovenski nogometni ligi. Na igrišču športnega parka Dob so z 0 : 5 slavili nogometaši Nafte 1903.

Zgodilo se je

Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko četrtek, 17. februar 1949

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ...

Gorenja vas-Poljane / sreda, 4. julij 2012 / 07:00

Dogovor o nakupu še v zraku

STC Stari vrh je lani tekoče posloval uspešno, a podjetje še vedno bremenijo dolgovi zaradi nakupa sedežnice. Kmalu dogovor s Hypo Leasingom?

Objavljeno na isti dan

Avtomobilizem / torek, 11. november 2008 / 07:00

Obisk vulkanizerja

Ne glede na to, ali imamo zimske gume že nataknjene na platišča, je priporočljivo, da ob začetku uporabe obiščemo vulkanizersko delavnico in menjavo pnevmatik prepustimo strokovnjakom.

Posvečen cilj: Ohranitev prestola

Volkswagen postavlja na ceste šesto generacijo Golfa.

Prosti čas / torek, 11. november 2008 / 07:00

Prihaja Viktorija

Pozno jesenski program POP TV bo popestrila nova kolumbijska telenovela Viktorija (Victoria), ki na male zaslone prihaja v petek, 14. novembra, ob 17.05.

Kultura / torek, 11. november 2008 / 07:00

Berko v Železnikih in po svetu

V prenovljenem muzeju v Železnikih še do konca tedna najnovejša dela razstavlja slikar in grafik Berko.

Stefanovski premierno predstavil svoj novi album

Kitarski virtuoz Vlatko Stefanovski, sicer redni gost slovenskega glasbenega občinstva, je v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani premierno predstavil svoj novi bluesovski album...