Košarkarice Triglava poražene v Skopju

Kranj – V Mednarodni ženski jadranski ligi (WABA) so v torek košarkarice Triglava gostovale v glavnem mestu Severne Makedonije. Tam so se pomerile z ekipo Badel 1862. Kranjčanke so tekmo začele slabo ter si hitro priigrale velik zaostanek. V drugi četrtini so se domačinkam približale na 36 : 29. V drugem polčasu se jim je povsem zaustavil met iz igre, kar so košarkarice Badla 1862 izkoristile in zmagale z rezultatom 69 : 44. V državnem prvenstvu triglavanke že jutri čaka gostovanje v Slovenskih Konjicah. V torek je bila v Ljubljani odigrana tudi zaostala tekma 14. kola, kjer je ekipa Derby Ježica gostila Tosamo Ledito. Domžalčanke so slavile s 67 : 72. Tosama Ledita bo v nedeljo gostila Pro Bit Konjice. Tekma se bo začela ob 18. uri. Ekipa Domžal bo že danes ob 19.30 gostila Akson Ilirijo. V Ligi Nova KBM je bil v ponedeljek zvečer odigran prestavljen gorenjski obračun 13. kola. Ekipa Gorenjske gradbene družbe Šenčur je gostila ECE Triglav in zmagala z rezultatom 106 : 77. Moštvi sta bili enakovredni le v prvi četrtini, nato pa so na parketu zagospodarili varovanci domačega stratega Miljana Pavkovića. Kranjčani jutri ob 18. uri gostijo Nutrisport Ilirijo, Gorenjska gradbena družba Šenčur pa odhaja k Rogaški.

Prosti čas / sreda, 16. april 2008 / 07:00

Korenov večer

V petek, 18. aprila, bo sklepni koncert Zlatega Avsenikovega abonmaja z naslovom Na Golici.

Bled / sreda, 11. junij 2008 / 07:00

Vila Bled v najem Sportini

Bled – Družba Condor Real, ki deluje v sklopu poslovne skupine Sportina Group, je danes z vlado Republike Slovenije podpisala dolgoročno najemno pogodbo za Vilo Bled in Pristavo....

Gospodarstvo / sreda, 11. junij 2008 / 07:00

Zmagala Kmečka lista

Na nedeljskih volitvah v kmetijsko gozdarsko zbornico je po neuradnih rezultatih zmagala Kmečka lista.

Šport / sreda, 11. junij 2008 / 07:00

Tine Urnaut zapušča odbojkarske prvake

Kot kaže, bo odbojkarski klub ACH Volley v novi sezoni nastopal s precej spremenjenim moštvom.

Kultura / sreda, 11. junij 2008 / 07:00