Foto: Facebook

V naravo odvrgel odslužene pnevmatike

Bukov Vrh – Škofjeloški policisti so v soboto obravnavali prijavo o onesnaženju narave z odlaganjem pnevmatik v naravo v Bukovem Vrhu. Poteka zbiranje obvestil in obveščanje pristojne inšpekcijske službe, so sporočili s Policijske uprave Kranj. Fotografijo odloženih pnevmatik je v soboto objavil tudi uporabnik Facebooka in ob tem zapisal: »Ponosni lastnik teh 50 do 100 rabljenih pnevmatik, ki si jih včeraj ob pol treh popoldan pripeljal s črnim Citroënovim kombijem in zmetal v potok na gozdni cesti v Bukovem Vrhu: vljudno prosim, da pnevmatike pospraviš do ponedeljka zjutraj, drugače gredo posnetki nadzornih kamer na policijo (cesta je pod video nadzorom).«

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kranjska gora / petek, 26. junij 2009 / 07:00

Zgornjesav`c

Zgornjesav`c, 26. junij 2009, št. 6

Objavljeno na isti dan


Slovenija / ponedeljek, 26. november 2007 / 07:00

Bojan Križaj ni več direktor

Nekdanji odlični tržiški smučar je bil v iskanju denarja za slovensko alpsko smučanje očitno premalo uspešen.

Slovenija / ponedeljek, 26. november 2007 / 07:00

Waltin je novi selektor hokejske reprezentance

Od danes naprej ima naša hokejska reprezentanca novega selektorja, to je izkušeni 54-letni Šved Mats Waltin.

Slovenija / ponedeljek, 26. november 2007 / 07:00

Z Zvonetom nazaj v Afriko

Ob okrogli polstoletnici si človek lahko želi marsikaj, eden naših najbolj znanih svetovnih popotnikov Zvone Šeruga pa si je po skoraj dveh desetletjih spet zaželel potovanja z motorjem v Afriko.

Kronika / ponedeljek, 26. november 2007 / 07:00

Nesreče

Padel pod traktor Košiše - V petek okoli 16.30 so Policijsko postajo Kamnik obvestili, da se je v gozdu pri kraju Košiše smrtno ponesrečil 75-letni do...

Kranj / ponedeljek, 26. november 2007 / 07:00

Večina volivcev za Tenetiše

Na referendumu je 85,19 odstotka volivcev podprlo gradnjo centra za ravnanje z odpadki v Tenetišah. Civilna iniciativa Mlaka Tenetiše pravi, da je referendum padel, ker je nekaj čez tisoč tamkajšnjih...