Nogometaši Triglava se pripravljajo na spomladanski del, Podlogar na Poljsko

Kranj – Pretekli ponedeljek so se na nogometnem igrišču v Športnem centru Kranju zbrali nogometaši kranjskega NK Triglav in začeli s pripravami na spomladanski del prvenstva v prvi slovenski nogometni ligi Telekom, ki se bo začelo 24. februarja. Trenerju Siniši Brkiću, ki opravlja tudi funkcijo športnega direktorja, so se odzvali vsi, na katere računa v spomladanskem delu. Prestopni zimski rok je še dolg. Klub se je sporazumno razšel z Danielom Vujčičem in Stefanom Kukoljcem, Orlovo gnezdo pa je zapustil Matej Podlogar in se preselil k poljskemu drugoligašu Olimpia Grudziadz. O tem, kako bodo potekale priprave, je Brkić povedal: »Med pripravami ne bomo odigrali prevelikega števila pripravljalnih tekem, računamo na šest ali največ sedem tekem. Želja je namreč, da se kar najbolje taktično pripravimo in postavimo osnove za prihodnje, v primeru izdatnejšega števila tekem pa to ni najbolj mogoče. Nič me ne skrbi, načrt je postavljen in že se veselim priprav. Vemo, kaj nam je storiti, pet mesecev nas loči od cilja in obstanku v ligi bomo podredili vse.« V sklopu priprav bodo teden dni preživeli tudi v Umagu, kamor bodo odšli 28. januarja.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Zanimivosti / / 14:27

Petnajstič bosi na Šenturško Goro

Petnajstega pohoda bosonogih na Šenturško Goro do Turizma in gostinstva Pavlin se je udeležilo devetinšestdeset pohodnikov.

Objavljeno na isti dan


Gospodarstvo / ponedeljek, 17. februar 2020 / 18:48

Kmetje se morajo povezovati

Domača, lokalno pridelana hrana postaja znova vedno bolj pomembna, zato se kmetje zavedajo, da so izmenjave znanj in izkušenj ter sodelovanje bistvenega pomena, saj je pot do potrošnikov brez tega zel...

Medvode / ponedeljek, 17. februar 2020 / 18:46

Zbiljski gaj bo dobil lepšo podobo

Občina Medvode je postala lastnica vseh cest in vaškega trga znotraj naselja Zbiljski gaj.

Gorenja vas-Poljane / ponedeljek, 17. februar 2020 / 18:44

Za manjše število svetilk

Na zboru krajanov v Poljanah so minuli torek odločali o postavitvi javne razsvetljave na območju Predmosta in Hotovlje ter asfaltiranju poti za Soro za namene kolesarske povezave po Poljanski dolini.

Radovljica / ponedeljek, 17. februar 2020 / 18:43

Občine predstavile svoje delo

Občina Radovljica je v sredo v okviru pobude Dan odprtih vrat slovenskih občin predstavila kineziološke obravnave v novem prizidku zdravstvenega doma.

Bohinj / ponedeljek, 17. februar 2020 / 17:42

Do uradov tudi z dvigalom

Bohinjska Bistrica – Pot do bohinjske občinske uprave je po novem enostavnejša tudi za gibalno ovirane oseb. Do prostorov v občinski stavbi: Krajevnega urada Upravne enote Radovljica, Policijske p...