V teh dneh zaključujejo z deli pri obnovi ceste skozi središče Kranjske Gore, nadaljevali bodo jeseni.

Urejajo cesto skozi središče Kranjske Gore

Kranjska Gora – V Kranjski Gori v teh dneh zaključujejo z deli pri obnovi Borovške ceste skozi središče vasi od bara Vopa do stavbe nekdanje šole. Cestišče urejajo predvsem z namenom, da bo center Kranjske Gore prijetnejši za pešce. Na tem odseku bodo tako po novem širši pločnik in urejeni prehodi za pešce, hitrost prometa pa bo omejena na 30 kilometrov na uro. Jeseni bodo z deli nadaljevali v smeri mimo hotela Razor do nekdanjega TIC-a in z začetkom zimske sezone v središču Kranjske Gore uredili modro cono kratkotrajnega parkiranja.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Škofja Loka / sreda, 27. junij 2007 / 07:00

Lisičke iščejo svoj dom

Dekleta, ki jih je navdušil baseball, so resno poprijela z delom in se odločila, da sestavijo svojo softball ekipo, ki zaenkrat še trenira na igrišču bivše vojašnice v Škofji Loki.

Objavljeno na isti dan


Prosti čas / ponedeljek, 31. januar 2011 / 07:00

Narečne viže znova v ustaljene tirnice

Organizatorji so že objavili razpis za enajsti večer narečnih viž, ki bo junija v Škofji Loki.

Prosti čas / ponedeljek, 31. januar 2011 / 07:00

Tanja Ribič napoveduje album

Čeprav smo Tanjo Ribič zadnja leta spremljali predvsem v igralskih vlogah in je bilo videti, da je glasbeno kariero opustila, pa je konec lanskega leta na radijske valove poslala novo skladbo z naslov...

Prosti čas / ponedeljek, 31. januar 2011 / 07:00

Še zmeraj pomislim na ...

Novogoriški rokerji Zaklonišče prepeva imajo nov singl Još uvek pomislim na tebe. Spet stari dobri ZP? Vsekakor.

Prosti čas / ponedeljek, 31. januar 2011 / 07:00

Povej, kaj sanjaš

»Zjutraj, ko sem se zbudila, sem še malo podremala, bil je že dan. Ležim na hrbtu in sem v tistem stanju med spanjem in budnostjo - ko nisi ne tu, ne tam. Naenkrat začutim na pod...

Humor / ponedeljek, 31. januar 2011 / 07:00

Ta je dobra

Kenguru Haso: »Mujo, si bil kdaj mornar?« »Seveda sem bil!« ponosno odvrne Mujo. »Ali si bil kdaj v Avstraliji?« »Seveda!« ...