Loški rokometaši v osmini pokala

Škofja Loka – Minuli teden so rokometaši odigrali tekme šestnajstine pokala Slovenije. Od gorenjskih ekip si je nadaljevanje v osmini finala zagotovila le prvoligaška ekipa Urbanscape Loka, ki je pri Metliki zmagala s 23 : 45. Alples Železniki je doma po podaljških z 38 : 40 izgubil s Črnomljem, ekipa Cerkelj pa je bila v gosteh s 30 : 25 slabša od Brežic. Ločani so v ligaškem tekmovanju minuli konec tedna gostovali pri Trimu Trebnje in iztržili neodločen izid 23 : 23. Z 11 točkami so po devetih krogih na četrtem mestu. V nedeljo pa se je v Velenju zbrala slovenska moška članska reprezentanca, ki bo jutri ob 18. uri odigrala uvodno kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2018. Prvi tekmec naših bo Švica.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Bled / petek, 23. junij 2023 / 17:30

Tekli bodo za Aleša

Bled – V nedeljo, 25. junija, bo na Bledu potekal dobrodelni tek na Stražo za nekdanjega slovenskega hokejista Aleša Kranjca, ki v zadnjih letih bije boj z neusmiljeno boleznijo- okvaro ži...

Objavljeno na isti dan


Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Brdo - nova prestolnica Evrope

Leto je naokoli in napočil je čas za letopis. Letopis Gorenjska 2007 je že štirinajsti po vrsti.

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Radovljičani častili Linharta

December 2006

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Slava tolarju, čast evru

Januar 2007

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Jerman med slavnimi smukači

Februar 2007

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Rusi na Jesenicah

Marec 2007