
Svetniki NSi odprli novo pisarno
Slovesnega odprtja nove svetniške pisarne Mestnega odbora NSi sta se udeležila tudi predsednica stranke Ljudmila Novak in kranjski župan Boštjan Trilar.
Kranj – Prostori na Tomšičevi 41, kjer je bila v preteklosti študijska knjižnica, so večji od prejšnjih, manjši so tudi stroški najema, ponuja tudi možnost najema dvorane, je ob odprtju nove svetniške pisarne povedala občinska svetnica NSi Irena Dolenc.
V mestnem svetu sta poleg nje še dva svetnika stranke NSi: Vlasta Sagadin in Marjan Bajt. Poleg obravnave rednih točk dnevnega reda pripravljajo tudi predloge, pobude in vprašanja in so po besedah župana Boštjana Trilarja, ki se je udeležil uvodnega dela slovesnega odprtja svetniške pisarne, zelo aktivna svetniška skupina. Moder župan je vsekakor tisti, ki zna prisluhniti tudi predlogom opozicije, je ob tem dejala predsednica NSi Ljudmila Novak in poudarila, da v državnem zboru žal ni tako. Ljudmila Novak je v družbi svetnikov NSi, članov stranke in simpatizerjev tudi slovesno prerezala trak na vratih nove pisarne. »Prostori so pomembni za ustvarjanje pogojev za delo članstva, ljudje in njihova srčnost pa jih napolnijo z vsebino,« je dejala Ljudmila Novak, župnik Vinko Podbevšek pa je nove prostore še blagoslovil.