Ministrica za okolje v Železnikih

Železniki – Ministrica za okolje in prostor Irena Majcen začenja obiske institucij, ki so prejela okoljska priznanja. Danes se mudi na obisku v podjetju Domel v Železnikih, ki je prejelo več nagrad za energetsko učinkovitost svojih izdelkov. V podjetju ji bodo predstavili prizadevanja za zmanjšanje obremenitev okolja in porabo energije z uvajanjem novih elektromotorjev. Ministrica se bo seznanila tudi s stanjem po poplavah v podjetju in občini Železniki in si ogledala sanirane Železnike.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / torek, 27. junij 2023 / 10:30

Sodišče oprostilo nekdanjega dekana

Na kranjskem okrajnem sodišču se je z izrekom oprostilne sodbe končalo sojenje nekdanjemu dekanu kranjske fakultete za organizacijske vede dr. Marku Ferjanu.

Objavljeno na isti dan


Prosti čas / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Polnokrvna dnevna nadaljevanka

Medtem ko so si gledalci prvi del nove dnevne nadaljevanke Strasti v ponedeljek zvečer lahko ogledali v domačih naslanjačih, pa je bila na Ljubljanskem gradu gala projekcija prve epizode za izbrane po...

Prosti čas / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Gino ponuja srečo

Gino, pevec iz Kranja, je izdal prvi samostojni album z naslovom Sreča.

Zanimivosti / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Zlati spomini na Kranj

Najboljši kranjski spominek za leto 2008 so trije zvezki Zlati spomini avtorjev Aljaža Primožiča in Verene Vidrih Perko.

Kronika / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Kriminal

Poskušala oropati zlatarno Bled - V sredo ob 18. uri sta neznanca poskušala oropati prodajalno na Bledu, je sporočila policija, po naših podatkih pa n...

Kranj / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Plače boljše, gasilcev premalo

Kranjski poklicni gasilci so zadovoljni z novim plačnim sistemom. Problem, s katerim se še ubadajo, je premalo zaposlenih gasilcev na število intervencij.