Lokacija tržnice v Kranju

Prebivalce občine Kranj smo vprašali, ali se jim zdi tržnica v mestu na sedanji lokaciji primerna in ali so zadovoljni s prenovljenim mestnim potniškim prometom. Zanimalo nas je še, ali je za ločeno zbiranje odpadkov v občini dobro poskrbljeno.

Skoraj dve tretjini vprašanih menita, da je sedanja lokacija tržnice v mestu primerna, dobra četrtina sodelujočih se s tem ne strinja. Skoraj desetina anketiranih na vprašanje ni odgovorila.

Dvainštirideset odstotkov vprašanih je zadovoljnih s prenovljenim mestnim potniškim prometom, dobra desetina sodelujočih ni zadovoljna, skoraj polovica anketiranih pa se ni opredelila.

Večina vprašanih, 86 odstotkov, meni, da je za ločeno zbiranje odpadkov v občini dobro poskrbljeno, 13 odstotkov sodelujočih je odgovorilo, da ni dobro poskrbljeno.

Vsem, ki ste z nami sodelovali in na Gorenjski glas še niste naročeni, smo ponudili brezplačno 14-dnevno prejemanje časopisa. Če bi se želeli pridružiti krogu naročnikov in si ob tem izbrati tudi lepo darilo, nas pokličite v Klicni studio slepih na številko 04/51 16 440.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko četrtek, 17. februar 1949

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Zanimivosti / torek, 12. junij 2007 / 07:00

Sto let čipkarske šole

Minulo soboto so v Železnikih praznovali stoletnico čipkarske šole. Letos jo obiskuje 143 učenk in učencev.

Objavljeno na isti dan


Kamnik / četrtek, 5. februar 2009 / 07:00

Darilo za kamniške novorojence

Starši novorojenca iz občine Kamnik bodo v letu 2009 iz občinskega proračuna prejeli denarno pomoč v višini 180 evrov.

Kamnik / četrtek, 5. februar 2009 / 07:00

Poudarek na razvoju Tuhinjske doline

Kamniški svetnik Anton Rajsar je občinski upravi zastavil javno vprašanje, kako namerava v bodoče več pozornosti nameniti razvoju Tuhinjske doline.

Kamnik / četrtek, 5. februar 2009 / 07:00

Nagrade za okolju prijazne terme

V Termah Snovik so ob svojem sedmem rojstnem dnevu predstavili dosedanje dosežke in načrte za prihodnje.

Zanimivosti / četrtek, 5. februar 2009 / 07:00

Loška papiga svetovna prvakinja

Ivan Hafner iz Škofje Loke se z vzrejo papig ukvarja že več kot 20 let. Januarja sta na svetovnem prvenstvu v Italiji dve njegovi papigi zasedli prvo in tretje mesto.

Zanimivosti / četrtek, 5. februar 2009 / 07:00

Starodobniki na snegu z Lubnika

Okoli devetdeset smučarjev po starem, ki so v organizaciji društva Rovtarji tekmovali v Škofji Loki, se je spustilo po snegu, ki so ga na grajski hrib navozili z Lubnika.