Zbiranje papirja za zapuščene živali

Kranj - Društvo za zaščito živali Kranj v soboto med 8. in 17. uro pred Qlandio Kranj organizira zbiralno akcijo papirja za pomoč živalim. Oktobra 2011 so s podobno akcijo zbrali kar 18.780 kilogramov papirja. Postavili bodo tudi stojnico, na kateri bodo prodajali večinoma ročno narejene izdelke, kot so igrače in ležišča za mačke in pse, obeski za ključe, pasje rutke … Z nakupom prispevate za oskrbo živali. Za pasje obiskovalce pripravljajo presenečenje.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Radovljica / torek, 23. junij 2015 / 11:45

Še drugi mandat za Mikljevo

Radovljiški občinski svet je v sredo soglasno potrdil, da bo Turizem Radovljica tudi prihodnjih pet let vodila dosedanja direktorica Nataša Mikelj.

Objavljeno na isti dan


Prosti čas / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Polnokrvna dnevna nadaljevanka

Medtem ko so si gledalci prvi del nove dnevne nadaljevanke Strasti v ponedeljek zvečer lahko ogledali v domačih naslanjačih, pa je bila na Ljubljanskem gradu gala projekcija prve epizode za izbrane po...

Prosti čas / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Gino ponuja srečo

Gino, pevec iz Kranja, je izdal prvi samostojni album z naslovom Sreča.

Zanimivosti / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Zlati spomini na Kranj

Najboljši kranjski spominek za leto 2008 so trije zvezki Zlati spomini avtorjev Aljaža Primožiča in Verene Vidrih Perko.

Kronika / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Kriminal

Poskušala oropati zlatarno Bled - V sredo ob 18. uri sta neznanca poskušala oropati prodajalno na Bledu, je sporočila policija, po naših podatkih pa n...

Kranj / ponedeljek, 24. november 2008 / 07:00

Plače boljše, gasilcev premalo

Kranjski poklicni gasilci so zadovoljni z novim plačnim sistemom. Problem, s katerim se še ubadajo, je premalo zaposlenih gasilcev na število intervencij.