Prvič na bolšjem sejmu

Naklo - Moto društvo Oldtajmer Naklo, ki je znano predvsem po vsakoletni organizaciji prvomajske vožnje starodobnikov, je konec preteklega tedna na igrišču za kulturnim domom prvič organiziralo bolšji sejem. Za začetek je bil kar uspešen. Največ je bilo starin, povezanih z motorji, avtomobili in drugimi stroji, našli pa so se tudi drugi predmeti, ki bi jih lastniki lahko še naprej prekladali po podstrešjih in drvarnicah ali jih vrgli proč, na sejmu pa jih bi bil kdo vesel in jih je kupil. Predsednik Moto društva Franc Zadnikar je povedal, da bodo sejem spet organizirali tretjo soboto v septembru. Če bo zanimanje, bo postal pogostejši in tradicionalen.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Razvedrilo / torek, 28. junij 2022 / 16:01

Kranjska dolga miza

Lani so Kranjsko dolgo mizo na vrtu gradu Khislstein pripravili prvič, letos so zeleni gastronomski dogodek ponovili.

Objavljeno na isti dan


Šport / petek, 22. februar 2008 / 07:00

Baltič ni več trener blejskih odbojkarjev

Iz vodstva moštva ACH Volley so danes sporočili, da so prekinili sodelovanje z dosedanjim glavnim trenerjem ekipe Dragutinom Baltičem.

GG Plus / petek, 22. februar 2008 / 07:00

Po gradu smo se otroci vozili s kolesi

Franc Kersnik z Brda pri Lukovici, najstarejši še živeči vnuk pisatelja Janka Kersnika in lastnik gradu Brdo, jutri praznuje svoj devetdeseti rojstni dan.

GG Plus / petek, 22. februar 2008 / 07:00

Ni se nam več treba boriti golih rok

Obrambni minister Karl Erjavec te dni v okviru predsedovanja Slovenije Evropski uniji na Brdu gosti kolege ministre evropskih držav.

Splošno / petek, 22. februar 2008 / 07:00

Vprašanja in pobude

(Iz gradiva za sejo občinskega sveta)

GG Plus / petek, 22. februar 2008 / 07:00

Tako na Kosovu kot na Koroškem

Zdi se, da si v tem težkem času za Srbe med Slovenci skoraj nihče ne postavlja vprašanja (vsaj na glas ne), ki je več kot na mestu: jim lahko ob izgubi Kosova pomagamo še drugače, kot da jim (s figo v...