Miran Šubic (Foto: arhiv GG)

Šubic odstopil

Kranj - Po znani odločitvi glede licence je z mesta direktorja ND Triglav 2000 odstopil Miran Šubic. "Ko smo se uvrstili v prvo ligo, smo začeli s postopkom. V njem smo ugotovili, kaj vse nam za licenco manjka in kaj vse je bilo narobe. Ogromno smo morali narediti in nismo uspeli slediti rokom, ki so bili postavljeni. To smo tudi večkrat povedali in na osnovi tega nam je bila odvzeta licenca za 2010/11 in na to smo se pritožili. Delali smo vse, da smo izpeljali oba postopka za obe licenci. Ker pa nam je bilo jasno sporočeno, da odvzeta licenca pomeni tudi oviro za licenco v 2011/12, smo vprašali vodstvo NZS in licenčno komisijo, kaj nam preostane. Bistvo: nikomur nismo dolžni centa, vse naše poslovanje je po vsebini nesporno, vse postopke (revizije) smo z zamudo izpeljali,« je Miran Šubic o bistvu ne podeljene licence povedal za klubsko spletno stran.

 

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Naklo / ponedeljek, 27. junij 2011 / 07:00

Združili regijska odbora SLS

Naklo - V Naklem so zasedali predstavniki obeh regionalnih odborov SLS, Zgornja Gorenjska in Gorenjska. Poleg obravnave aktualnih političnih razmer so oblikovali predlog za združ...

Objavljeno na isti dan


Kranj / ponedeljek, 16. september 2013 / 16:39

Nov kombi, nova učilnica

V Osnovni šoli Helene Puhar Kranj so v novo šolsko leto vstopili z več pridobitvami za učence in zaposlene.

Jezersko / ponedeljek, 16. september 2013 / 16:40

Ob kanalizaciji še optično omrežje

Na Jezerskem nameravajo ob gradnji kanalizacije zgraditi tudi optično telekomunikacijsko omrežje.

Gorenja vas-Poljane / ponedeljek, 16. september 2013 / 16:33

Po sledi dobrot v Poljanski dolini

V okviru Luninega festivala na Visokem so predstavili tematsko Pot poljanskih dobrot.

Jesenice / ponedeljek, 16. september 2013 / 16:00

Stavbo bo ogreval deponijski plin

Na deponiji Mala Mežakla so zgradili novo upravno stavbo, vstopni plato in pralno ploščad. Naložba je vredna 738 tisoč evrov.

Kronika / ponedeljek, 16. september 2013 / 12:54

Vlomila v hiši

Velesovo, Visoko - Neznani storilec je v ponedeljek zjutraj vlomil v stanovanjsko hišo na Velesovem in lastnikom pobral zlatnino, denar in prenosna računalnika. Povzročil je za približno 1...