Tršan tri sekunde za medaljo

Kranj - Na svetovnem mladinskem nordijskem prvenstvu in prvenstvu do 23 let v Otepääju v Estoniji so se izkazali tudi gorenjski športniki. Najbližje medalji je bil smučarski tekač Rok Tršan (Valkarton Logatec), ki je med mladinci v zasledovanju osvojil odlično četrto mesto, za bronom pa zaostal vsega tri sekunde. S petim mestom se lahko pohvalijo skakalci, člana ekipe sta bila tudi Nejc Dežman (Triglav Kranj) in Rok Justin (SSK Stol Žirovnica). S šestim mestom pa je med tekačicami do 23 let razveselila Alenka Čebašek (TSK OGP Grad Bled).

Šport / torek, 4. julij 2017 / 10:32

Bole na francoski pentlji

Kranj – V soboto se je v Düsseldorfu v Nemčiji z uvodnim kronometrom, ki je potekal v dežju, začela 104. Kolesarska dirka po Franciji. V karavani so tudi štirje Slovenci: Primož Roglič (LottoNL - J...

Prosti čas / nedelja, 23. november 2008 / 07:00