Samanta Škrjanec s soprogom Borisom (Foto: Tina Dokl)

Ostaja v modnem svetu

Iz šova Slovenski top model je zaradi fobije pred globoko vodo izpadla Domžalčanka Samanta Škrjanec.

Minuli teden se je od modnega resničnostnega šova Slovenski top model, ki ga predvajajo na TV3, poslovila prva od dveh gorenjskih predstavnic: Samanta Škrjanec. Izpadla je v šesti oddaji, in sicer zaradi snemanja pod vodo, ki se je že od malega boji. »Ko sem imela dve leti, je v mojem domačem kraju poplavila Kamniška Bistrica. Ko je voda drla v našo hišo, sem stala na stopnicah in skoraj me je zalila. Od takrat naprej me je bilo strah globoke vode. Nekaj časa sem imela celo težave s tem, da sem koga od bližnjih videla plavati,« se dogodka iz otroštva spominja 22-letna Domžalčanka. V zadnjih letih je ob pomoči moža vsaj deloma premagala fobijo, saj je dosegel, da je za nekaj trenutkov zaplavala v globoko vodo.

Ob odhodu iz šova je, kot pravi, občutila tudi razočaranje: »Prepričana sem, da bi lahko v nadaljevanju pokazala še več, kljub temu pa sem dokazala pravo željo in ljubezen do tega dela.« Šov ji bo ostal v zelo lepem spominu. »Bila sem del čudovitega projekta, ki je bil izpeljan na najvišji ravni in mi je resnično dal tisto, kar sem potrebovala: znanje, izkušnje in prepoznavnost,« je dodala Samanta, ki ima sicer z delom v modnem svetu iz preteklih let že kar nekaj izkušenj.

Šov je z izjemo zadnje oddaje, ki bo na sporedu sredi decembra, posnet vnaprej. Samanta se je tako domov vrnila že pred dvema mesecema, šov pa ji je prinesel tudi večjo medijsko prepoznavnost in več priložnosti za delo. Takoj po vrnitvi domov je posnela reklamo za enega od mobilnih operaterjev, v vlogi manekenke smo jo opazili na nedavni modni reviji Lisce, s katero sodeluje še naprej, možnost dela se ji je odprla celo v Londonu in Švici, v začetku prihodnjega leta načrtuje modno revijo, na kateri bo premierno predstavila svojo kolekcijo oblačil iz recikliranih materialov. »Še naprej bom delala kot fotomodel in manekenka. Upravičiti želim zaupanje, ki so mi ga pokazali člani komisije z uvrstitvijo med 14 finalistk za Slovenski top model,« še pove Samanta, konec leta pa namerava izdati tudi svojo prvo pesniško zbirko.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Zanimivosti / ponedeljek, 26. junij 2023 / 23:15

Vrhunski športniki

V Radovljici so ponosni na svoje občane – vrhunske športnike, ki domače kraje in Slovenijo uspešno zastopajo na tekmovanjih po vsem svetu. Ob nedavnem odprtju prenovljenega kopališča so se tako odl...

Objavljeno na isti dan


Razvedrilo / / 23:26

Medeni dan v Lescah

Vsako leto septembra v Lescah poteka čebelarski dan. In tudi letos te tradicije niso prekinili, so pa Festival medu in Dan medu v kulinariki izpeljali v prilagojeni obliki, v bolj butični izvedbi – ra...

Gospodarstvo / / 23:21

Srečanje pridelovalcev koruze

Pridelovalci so si ogledali poskusni nasad koruze in prisluhnili predstavitvi letošnjih pogojev pridelovanja koruze in ekonomiki pridelovanja.

Železniki / / 23:19

Lep obisk kljub omejitvam

Čeprav so bili okrnjeni, so 58. Čipkarski dnevi v Železnikih naleteli na lep odziv. Razstave klekljanih izdelkov so tokrat obogatile tudi punčke iz cunj.

Kranj / / 23:17

Gluhi proslavili z razstavo

Medobčinsko društvo gluhih in naglušnih za Gorenjsko AURIS Kranj je v prostorih Mestne občine Kranj priredilo slovesnost in razstavo ob 65-letnici svojega delovanja.

Šenčur / / 18:51

Podelili so občinska priznanja

S polletnim zamikom so v Šenčurju praznovali občinski praznik. Štirje občinski nagrajenci in pet zlatih maturantov.