V Medvodah EP v badmintonu

Jutri, 7. novembra, bo ob 16. uri v Športni dvorani Medvode slavnostno odprtje evropskega prvenstva v badmintonu za igralce do 17 let.

Medvode - To bo prvo prvenstvo za to starostno skupino s popolnim tekmovalnim programom, kar pomeni, da se bodo za naslove evropskih prvakov borile tako ekipe kot posamezniki. Gre za največji badmintonski dogodek v Sloveniji doslej, pomemben tudi za Medvode, kjer deluje zelo uspešen Badminton klub Medvode, ki je prevzel izvedbo tekmovanja. Na prvenstvu bodo nastopile ekipe iz 39 držav z več kot petsto udeleženci. Prvenstvo se bo končalo 15. novembra s finali med posamezniki. Katera bo najuspešnejša ekipa prvenstva, pa bo znano 11. novembra. Naslov prvakov branijo Danci. Slovenija bo v predtekmovanju v 8. skupini igrala z Avstrijo (ta tekma bo takoj po slavnostnem odprtju prvenstva), Finsko in Anglijo.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kranj / sreda, 23. junij 2010 / 07:00

Pogačnik bo nov direktor LEAG

Kranj - Ta mesec bo potekel mandat sedanjemu vršilcu dolžnosti Lokalne energetske agencije Gorenjske Žigu Lebarju. Svet zavoda je zato že pred časom objavil razpis za nove...

Objavljeno na isti dan


Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Brdo - nova prestolnica Evrope

Leto je naokoli in napočil je čas za letopis. Letopis Gorenjska 2007 je že štirinajsti po vrsti.

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Radovljičani častili Linharta

December 2006

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Slava tolarju, čast evru

Januar 2007

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Jerman med slavnimi smukači

Februar 2007

Splošno / petek, 21. december 2007 / 07:00

Rusi na Jesenicah

Marec 2007