Kamničanke izgubile

Odbojkarice Calcita Kamnika so kar malce nepričakovano izgubile prvo četrtfinalno tekmo letošnje končnice. Po vodstvu z 2:0 v Kopru so Kamničanke nerazumljivo popustile in dovolile domači vrsti, da jih je premagala s 3:2 (-22, -15, 15, 20, 11). Naslednji dve tekmi igrajo Kamničanke doma, popravnega izpita pa ni več. V preostalih tekmah četrtfinala so v gosteh prvo tekmo dobile Nova KBM Branik – 1:3 proti TPV Novo mesto, HIT Nova Gorica – 0:3 proti AC Prstev ŽOK Ptuj in Sloving Vital – 0:3 proti Aliansi.

Igralke Calcita Kamnika se bodo v povratni tekmi četrtfinala končnice 1. DOL ženske v OŠ Stranje v soboto ob 19. uri pomerile z Luko Koper. Če Kamničanke dobijo to tekmo, se bosta ekipi na odločilni tretji tekmi pomerili v nedeljo ob 18. uri, prav tako v OŠ Stranje. Moški začnejo s končnico v sredo, obe gorenjski ekipi v 2. DOL, ženske pa redni del končujejo na gostovanju. V 3. DOL se bo Astec Triglav II v ponovljeni tekmi v ŠD Planina Kranj ob 15.30 pomeril z Logatcem.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kamnik / / 15:59

Prvi vseslovenski festival ljubiteljske kulture

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti je minulo soboto v Arboretumu Volčji Potok organiziral prvi vseslovenski festival ljubiteljske kulture. Na osmih odrih se je predstavilo približno dva tisoč...

Objavljeno na isti dan


Prosti čas / ponedeljek, 19. oktober 2009 / 07:00

Bruci polni optimizma

Minuli petek so uspešno opravili krst novopečeni bruci Kluba škofjeloških študentov.

Prosti čas / ponedeljek, 19. oktober 2009 / 07:00

Miss Hawaiian Tropic 2010

V sredo smo dobili novo miss, tokrat na prireditvi, vredni svojega imena. V čudovitem ambientu ljubljanskega Atlantisa so podelili kar nekaj različnih lent. Zmagala je Tjaša Sidar

Prosti čas / ponedeljek, 19. oktober 2009 / 07:00

Radio Center praznoval desetletnico

Radio Center letos praznuje desetletnico, ki so jo v programu obeleževali z zgodbami parov, ki so skupaj vsaj deset let, in njihovimi recepti za uspešno zvezo, v soboto, 10. oktobra, prav na radi...

Prosti čas / ponedeljek, 19. oktober 2009 / 07:00

V Komendi so vriskali muzikantje

Spletni portal Narodnjak.si je ob tretji obletnici delovanja pripravil svoj prvi koncert za ljubitelje slovenske domače glasbe.

Tržič / ponedeljek, 19. oktober 2009 / 07:00

Jubilej šolstva v Križah

Kolektiv Osnovne šole Križe je z gosti proslavil 150-letnico šolstva v vasi. Veliko sprememb, a želja po znanju ostaja.