Kristina Novak (Foto: arhiv TK Radovljica)

Uspešni nastopi tenisačev

Radovljiški tenisači so nastopili na več turnirjih v Sloveniji. Oglejmo si nastope posameznikov.

Radovljica - Kristina Novak je v najmlajši kategoriji od 8 do 11 let zmagala v mini tenisu v Krškem in v Ljubljani ter bila v finalu v Novem mestu, v midi tenisu pa je bila v Novem mestu v finalu in v Ljubljani v četrtfinalu. Tina Cvetkovič je v Novem mestu zmagala v mini tenisu in bila v Krškem v polfinalu, na isti tekmi je bila v midi tenisu v četrtfinalu. Gregor Gašperšič je v kategoriji do 12 let na finalnem turnirju v Ljubljani prišel v osmino finala, na državnem prvenstvu se je uvrstil v šestnajstino finala, na državnem prvenstvu do 14 let pa je zmagal v tolažilni skupini. Žiga Gašperšič je na istem tekmovanju prišel v finale, na finalnem turnirju v Ljubljani pa se je uvrstil v osmino finala. Tom Cvetkovič je bil nekoliko slabši, uvrstil se je v šestnajstino finala, prav tako tudi na državnem prvenstvu. Urban Dacar se je na Otočcu uvrstil v finale tolažilne skupine, v Ljubljani na turnirju do 14 let pa v tolažilni skupini v šestnajstino finala. Katja Vogrinec se je na turnirju v Kranju v kategoriji do 14 let uvrstila v šestnajstino finala. Enako uspešen je bil v Radencih Matej Šmit. Eva Shiffrer se je na istem turnirju v kategoriji deklet do 16 let uvrstila v šestnajstino finala, enako uvrstitev je dosegla na dveh turnirjih v Ljubljani.

Razvedrilo / sreda, 7. julij 2021 / 16:12