Ekipa kegljačev na ledu Turbo Hit Jesenice

Ekipa Turbo Hit državni prvak

Na finalu državnega prvenstva v kegljanju na ledu na jeseniški ledeni ploskvi je nastopilo deset ekip iz Rateč, z Jesenic, Bleda, iz Loga pod Mangartom in Maribora. Letos so bile ekipe razdeljene v dve skupini. Naslov prvaka je osvojila jeseniška ekipa Turbo Hit v postavi Borut Berčič, Milan Radanič, Brane Štefelin, Ivan Piber in Franci Kralj. Druga je bila ekipa Rateče Tromeja in tretja ekipa Bled Murka. V skupini B je zmagala ekipa EM Star Rateče, druga je bila ekipa Planica in tretja ekipa Kluba za kegljanje na ledu Jesenice. Najboljši tekmovalci se bodo sedaj v okviru reprezentance začeli pripravljati na Evropsko prvenstvo, ki bo od 26. do 2. marca v Rittnu v Italiji. Selektor bo Borut Berčič, dolgoletni uspešen tekmovalec jeseniškega kluba za kegljanje na ledu. Desetega februarja bo na Jesenicah še državno prvenstvo v ciljnem tekmovanju.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Šport / petek, 22. junij 2007 / 07:00

Radovljiški miting tudi v Evropo

Res odlična zasedba vseh najboljših domačih in mnogih tujih plavalnih zvezdnikov vzbuja veliko zanimanje za letošnji mednarodni miting, ki ga jutri in v nedeljo pripravljajo v Radovljici.

Objavljeno na isti dan