Priznanja gorenjskim kitaristom

Ljubljana - Na 1. mednarodnem tekmovanju glasbenikov ITHAKA 2007, ki je bilo minuli konec tedna v Ljubljani, je nastopilo tudi nekaj mladih kitaristov z Gorenjskega. Med kitaristi v 4. ß kategoriji je Tara Pajestka iz GŠ Promusica iz Kranja (učitelj Brane Rauter)z 97,20 točke osvojila 1. nagrado, prvo mesto in zlato medaljo, v 4. y kategoriji je Jernej Omejc z GŠ Jesenice (učitelj Klemen Smolej) prejel 92,80 točke, kar je zadostovalo za 2. nagrado, 2. mesto in srebrno medaljo, prav tako 2. nagrado, 2. mesto in srebrno medaljo pa je z osvojenimi 93,80 točke osvojila tudi Natali Horvat iz GŠ Jesenice (učitelj Klemen Smolej).

Zanimivosti / nedelja, 1. julij 2018 / 14:58