Če ni snega, je vsaj drsališče

Bohinjska Bistrica - V Bohinju je sicer prejšnji teden zapadlo nekaj centimetrov snega, ki pa je večinoma hitro skopnel, tako da največji smučišči Kobla in Vogel še ne obratujeta. Vseeno so minulo soboto na priložnostni slovesnosti v hotelu Zlatorog uradno oprli novo smučarsko sezono, Koblo in Senožeti pa so prejšnji teden začeli umetno zasneževati. Ker pa snega še ni zadosti, so za goste organizirali brezplačen prevoz na Krvavec. Kljub vsemu pa v Bohinju tako domačinom kot gostom želijo zagotoviti nekaj zimske zabave in rekreacije, zato so se odločili, da postavijo montažno drsališče v središču Bohinjske Bistrice, v tako imenovanem Ceconijevem parku. Občina bo za postavitev in obratovanje drsališča na leto iz proračuna namenila osem milijonov tolarjev, drsanje pa je brezplačno.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Cerklje na Gorenjskem / torek, 26. junij 2007 / 07:00

Čebulj priznal kršitev

Nadzorni odbor občine Cerklje bo pregledal razdelitev denarja iz t. i. županovega sklada. "Ugotovili bodo nepravilnosti," že napoveduje župan Franc Čebulj.

Objavljeno na isti dan


Avtomobilizem / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Majhno je postalo veliko

Citroën Nemo odpira novo poglavje med lahkimi dostavnimi vozili.

Avtomobilizem / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Nissan in Dacia Logan Van na čakanju

Pri podjetju Renault Nissan Slovenija letos ponudbe Nissanovih vozil še ne bodo okrepili z lahkim dostavnim programom. Menijo, da so trenutni modeli preveč podobni Renaultovim, zato za slovenski...

Mularija / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Radost kmalu z albumom

Ansambel Radost namerava do konca leta posneti prvi album.

Mularija / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Voda je drla skozi hiše

Bilo je navadno delovno jutro. Z neba je padalo malo dežja. Zbudil sem se kot vsak dan in se pripravil na šolo.

Šport / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Paré naslednjo sezono znova za Acroni

Jesenice - Potem ko je kanadski hokejski napadalec Jean Philippe Paré v tej sezoni igral v Innsbrucku, ga bomo v naslednji sezoni znova gledali v rdečem jeseniškem dresu....