Tina velja za sproščeno. (Foto: arhiv oddaje)

Dobro preneseta poraz

Izpada iz Bara Tina in Ines, ki sta v prvem trenutku delovali precej užaljeno, še zdaleč ne jemljeta kot poraz, ampak kot del igre, sta poudarili in dodali, da je normalno, da te take novice šokirajo.

Dvojčici Tina in Ines sta v teh dneh precej zaposleni z intervjuji in dajanjem izjav za medije. Diplomantki športne fakultete na pravo ponudbo za resnejše delo še čakata. Kot sta pojasnili, si želita dinamično službo na področju medijev, turizma ali športa.

Se je s finančnega vidika splačalo iti Bar?

Tina: »Nobena od naju ni šla v Bar zaradi denarja, a se je zaradi pozitivne izkušnje splačalo iti. Za Ines pa je bilo povabilo v Bar popolnoma nenačrtovano.«

 

Ines, te je bilo težko prepričati za vlogo rezervne Barovke?

»Lani sem komaj končala športno kariero, maja sem diplomirala, zato sem v času prijav za Bar ravno načrtovala počitnice, nato pa službo … Za vlogo rezerve sem se odločila v trenutku, ko so me povabili - v nedeljo ob 14. uri, v ponedeljek zjutraj sem že budila Barovce. Bilo me je strah, a če te možnosti ne bi izkoristila, bi kasneje zagotovo obžalovala!«

 

Kako je sodelovanje v šovu vplivalo na vajino življenje?

»Na cesti naju ljudje ustavljajo, pa tudi po telefonu naju kličejo. Veseli sva, da so njihovi odzivi pozitivni in pohvalni.«

 

Ali zdaj karkoli obžalujeta?

Tina: »Ne, ničesar, saj sem bila vedno iskrena in pravična.«

Ines: »Mogoče to, da se nisem prijavila v Bar. Tako bi imela enake možnosti kot vsi ostali, ker vsaj do zdaj rezerve niso prišle najdlje.«

 

Ob izpadu sta obe reagirali precej užaljeno. Zakaj? Bosta ohranili stike tudi z Žigom in Klemenom?

Tina: »Obe sva športnici in znava sprejemati poraze, čeprav izpada še zdaleč ne jemljeva kot poraz, ampak kot del igre. Žiga in Klemen sta pač imela svoje razloge in tega jima ne zameriva. Tudi z njima bova ohranili stike.«

Ines: »Zdi se mi popolnoma normalno, da je vsak človek ob taki novici šokiran, žalosten, čeprav sem zdaj prepričana, da je imel Klemen res nehvaležno nalogo.«

 

Kdo si najbolj zasluži zmago?

»Zmago najbolj privoščiva Emilu, saj je najbolj zabaven, delaven in priljubljen.«

 

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / torek, 25. junij 2024 / 07:33

Razlita nevarna snov

Cerklje – V začetku preteklega tedna je nekdo na vodovarstvenem območju pod Krvavcem odložil nevarno snov, po predvidevanjih Komunale Kranj in cerkljanske občine bitumen (naftni derivat).Kot...

Objavljeno na isti dan


Prosti čas / torek, 5. december 2006 / 06:00

Ujeti svet Tinkare Kovač

Tradicionalni koncert in predstavitev nove plošče

Prosti čas / torek, 5. december 2006 / 06:00

Spoznajmo Slovenijo

Vsako jesen organizirajo tradicionalni VIP turistični rally. Tokrat je potekal po nenavadnih poteh v čudovite predele Zasavja in Savinjske doline. Cosmobejba pa je posebna bejba, ki predstavlja del vs...

Prosti čas / torek, 5. december 2006 / 06:00

Nissanovo sodelovanje z Yahoo! Music

Nissan in Yahoo! Inc. sta začela s programom Nissan Live Sets on Yahoo! Music, s pomočjo katerega je na spletu možno ustvariti mesto za predvajanje glasbe v živo in dvakrat mesečno mog...

Prosti čas / torek, 5. december 2006 / 06:00

Prihajajo avtomobilski zmaji

Kitajski avtomobilski proizvajalci vse bolj glasno trkajo na vrata trgov na stari celini.

Prosti čas / torek, 5. december 2006 / 06:00

Dizelski by-pass

Test: Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi Evolution