Kranjski nogometaši imajo novo vodstvo

Novi predsednik Nogometnega kluba Triglav je Franjo Radiković.

Brdo pri Kranju – Na Brdu pri Kranju je v torek potekala skupščina Nogometnega kluba Triglav, na kateri je bilo izvoljeno novo vodstvo. Klub bo odslej vodil Franjo Radiković, ki je po izvolitvi na kratko predstavil tudi svoje načrte: »Kratkoročni cilj v športnem delu je zagotovo vrnitev med prvoligaše, srednjeročni biti stalnica v prvi ligi, dolgoročno pa se želimo spogledovati z eno izmed vstopnic za evropska tekmovanja, pri poslovnem delu pa nadaljevati finančno rast, ki bo omogočala razvoj kluba.«

Podpredsednik kluba je postal Sandi Dornik, člani upravnega odbora v naslednjem mandatu pa bodo Draško Mišo Bunić, Beno Fekonja, Jurij Jaš, Igor Maroša, Miroslav Matijaševič, Tomaž Mežek in Aleksander Vrtač.

Častna članica je postala Vera Zevnik, ki je bila vsa leta zelo aktivna pri upravljanju kluba. Kot so zapisali v obrazložitvi nagrade, je ena redkih gospodarstvenic, ki v taki meri podpira moško športno ekipo, klubu pa je ostala zvesta tako v dobrih kot tudi težkih časih, ko so ga številni zapustili.

Dozdajšnjemu podpredsedniku in zastopniku kluba Miroslavu Matijaševiču so se za opravljeno delo zahvalili z žogo zahvale.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Šport / sreda, 23. junij 2010 / 07:00

Slovenija brez osmine finala

Slovenska nogometna reprezentanca je na svetovnem prvenstvu izgubila odločilno tekmo z Anglijo in zaradi zmage ZDA proti Alžiriji izpadla iz nadaljnjega tekmovanja.

Objavljeno na isti dan


Kranj / nedelja, 23. avgust 2009 / 07:00

Čez vikend parkiranje brezplačno

Od prejšnjega tedna naprej so v veljavi nekatere spremembe pri parkiranju v Kranju, saj se je podaljšal čas brezplačnega kratkotrajnega parkiranja, ob sobotah, nedeljah in praznikih pa je parkiranje b...

Šport / nedelja, 23. avgust 2009 / 07:00

Uspešen začetek naših veslačev

Brata Jan in Luka Špik ter brata Pirih, Rok Rozman in Rok Kolander so se v predtekmovanju zanesljivo uvrstili v polfinale.

Kronika / nedelja, 23. avgust 2009 / 07:00

Požigalec še vedno na delu

Ko je že kazalo, da so policisti požigalca prijeli, sta v noči na torek v okolici Kamnika zgorela še dva kozolca.

Humor / nedelja, 23. avgust 2009 / 07:00

Vo ist Vohinj und Kirhe?

Kako je Nemec Hans v Soteski iskal Ribčev Laz in bentil čez števec v svojem avtu, ki kaže za kakih 20 kilometrov narobe.

Prosti čas / nedelja, 23. avgust 2009 / 07:00

Povej, kaj sanjaš

»V sanjah sem videla pikapolonico. Bila je tako živa, lepa, rdeča, kot v naravi. Ni se premikala. Pikapolonico sem že videla v naravni lepoti, pa tudi na vrtu sem jo našla dve leti nazaj, vend...